Sprzedaż i dostarczenie sprzętów informatycznych (3 części)

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00539523
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00539523/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-18 13:33
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a76a52f-719f-410e-aae8-5662066ff5c2
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt komputerowySprzęt peryferyjnyProjektory wideoUrządzenia multimedialneSerwery plikówPamięć flashUrządzenia drukujące i graficzneDrukarki i plotery

Wykonawcy

3 przyznane

KONVERTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00539523 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostarczenie sprzętów informatycznych (3 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a76a52f-719f-410e-aae8-5662066ff5c2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż i dostarczenie sprzętów informatycznych (3 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a76a52f-719f-410e-aae8-5662066ff5c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539523

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00070839/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sprzedaż i dostarczenie sprzętów informatycznych (3 części)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych Podmiot dofinansowujący: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie Projekt/program (nazwa): Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych / Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 Numer identyfikacyjny projektu/programu FEPK.07.12-IP.01-0007/23-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00375235

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-D.271.99.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 192073,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: „Zakup kamer internetowych, wizualizerów, projektorów multimedialnych, projektorów multimedialnych wraz z uchwytem”. Przedmiotem zamówienia jest zakup kamer internetowych, wizualizerów, projektorów multimedialnych, projektorów multimedialnych wraz z uchwytem jako doposażenie dla jednostek oświatowych objętych projektem pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych”
Skład zamówienia obejmuje:
- Kamera internetowa (5 szt.);
- Wizualizer (2 szt.);
- Projektor multimedialny (10 szt.);
- Projektor multimedialny wraz z uchwytem (10 szt.)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)
2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego
- stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30232000-4 - Sprzęt peryferyjny

38652120-7 - Projektory wideo

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.) Wartość części: 115043,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: „Zakup serwerów plików, zarządzalnych przełączników 48 portowych, pendrive'ów”.
Przedmiotem zamówienia jest zakup serwerów plików, zarządzalnych przełączników 48 portowych, pendrive'ów jako doposażenie dla jednostek oświatowych objętych projektem pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych”
Skład zamówienia obejmuje:
- Serwer plików (2 szt.);
- Zarządzalny przełącznik 48 portowy (4 szt.);
- Pendrive (25 szt.)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)
2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego
- stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48823000-3 - Serwery plików

30234600-4 - Pamięć flash

4.5.5.) Wartość części: 22721,82 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: „Zakup kserokopiarek, urządzenia wielofunkcyjnego, drukarek kompaktowych, drukarki 3D, ręcznego skanera 3D, skanerów sieciowych, drukarek kolorowych laserowych”.
Przedmiotem zamówienia jest zakup kserokopiarek, urządzenia wielofunkcyjnego, drukarek kompaktowych, drukarki 3D, ręcznego skanera 3D, skanerów sieciowych, drukarek kolorowych laserowych jako doposażenie dla jednostek oświatowych objętych projektem pn. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w rzeszowskich szkołach podstawowych”.
Skład zamówienia obejmuje:
- Kserokopiarka (2 szt.);
- Urządzenie wielofunkcyjne (1 szt.);
- Drukarka kompaktowa (10 szt.);
- Drukarka 3D (1 szt.);
- Ręczny skaner 3D (1 szt.);
- Skaner sieciowy (2 szt.);
- Drukarka kolorowa laserowa (4 szt.)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)
2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego
- stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.) Wartość części: 54308,17 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118781,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121175,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121175,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KONVERTA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5732927035

7.3.3) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 6/10

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-217

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121175,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78220,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78220,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78220,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: X3D sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8421781039

7.3.3) Ulica: ul. Floriana Ceynowy 21

7.3.4) Miejscowość: Bytów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78220,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy