„Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta w Piechowicach i jednostkach podległych”

Gmina Miejska Piechowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00539762
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00539762/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-18 14:08
Lokalizacja
Piechowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edd40e03-8024-44eb-8aa1-1a574c89ebe4
Identyfikator
6110108658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweSerwerySerwery plikówBezprzestojowe źródła energiiPakiety oprogramowania i systemy informatyczneSystemy operacyjnePakiety oprogramowania do ochrony antywirusowejPakiety oprogramowania zabezpieczającegoPakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartościąPakiety oprogramowania dla sieciUsługi instalowania urządzeń komputerowychUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi szkolenia komputerowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00539762 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta w Piechowicach i jednostkach podległych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Piechowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821612

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kryształowa 49

1.5.2.) Miejscowość: Piechowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-573

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757548900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@piechowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piechowice.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1200536

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta w Piechowicach i jednostkach podległych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edd40e03-8024-44eb-8aa1-1a574c89ebe4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539762

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037536/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta w Piechowicach i jednostkach podległych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt Cyberbezpieczny Samorząd realizowany w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508273

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 259125,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania w ramach realizacji projektu pn.: „Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta w Piechowicach i jednostkach podległych”:
UTM - 1
SERWER Z OPROGRAMOWANIEM - 2
UPS DO SERWERÓW - 2
SYSTEM NAC DO IZOLACJI SIECI LAN W SIEDZIBIE ZAMAWIAJĄCEGO - 100 IP -1
SYSTEM DO KATEGORYZACJI I ARCHIWIZACJI LOGÓW - 1
OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI I OCHRONY DANYCH- URZĄD - 1
OPROGRAMOWANIE DO ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI I OCHRONY DANYCH- JEDNOSTKI PODLEGŁE - 3
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

48823000-3 - Serwery plików

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48620000-0 - Systemy operacyjne

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 17.11.2025 r., do godz. 10.00, do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta:
Oferta Wykonawcy INTEGRIZ Spółka z o.o. ul. Hefajstosa 10, 01-934 Warszawa, podlega odrzuceniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na postawie art. 226, ust. 1 pkt 2 ppkt c) ustawy p.z.p. Wobec powyższego ziściły się przesłanki powodujące unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, określone w art. 255 pkt. 2 ustawy pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy