Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Medyka

Gmina Medyka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00539862
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00539862/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-18 14:22
Lokalizacja
Medyka, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-88a99ecb-2b31-4796-9a34-4638e27f8ee1
Identyfikator
7952306253
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

4 przyznane

DAWID GROCHOŁANienadowa 13F, 37-750 Dubiecko, PL · lot 0
108 538,15 PLN
DAWID GROCHOŁANienadowa 13F, 37-750 Dubiecko, PL · lot 1
155 341,44 PLN
DAWID GROCHOŁANienadowa 13F, 37-750 Dubiecko, PL · lot 2
100 220,6 PLN
DAWID GROCHOŁANienadowa 13F, 37-750 Dubiecko, PL · lot 3
53 904,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00539862 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Medyka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Medyka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Medyka 288

1.5.2.) Miejscowość: Medyka

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-732

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 6715391

1.5.8.) Numer faksu: 16 6715391

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: medyka@medyka.itl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medyka.itl.pl/bip

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg wewnętrznych na terenie Gminy Medyka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88a99ecb-2b31-4796-9a34-4638e27f8ee1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539862

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355542

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BiD.ZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 408870,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi wewnętrznej nr DWJ-11 połozonej na działce nr 370 w Jaksmanicach i przebudowa drogi wewnętrznej nr DWJ-12 położonej na działce nr 382 w Jaksmanicach.

Przedmiotowe zadanie poegacć będzie na następującym zakresie:

1. Przebudowa drogi wewnętrznej nr DWJ-11 połozonej na działce nr 370 w Jaksmanicach.

Ogólny zakres robót na:

DZ. NR 370 W KM 0+000 - 0+080

obejmuje:

- Wykonanie korytowania na głębokość 25 cm pasem szerokości 4,00 m na całej długości drogi.
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji 31,5 - 63 mm o grubości warstwy 15 cm pasem o szerokości 4,00 m na całej długości drogi,
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji do 4 - 31,5 mm o grubości warstwy 10 cm pasem o szerokości 4,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa wiążąca grubości 4 cm o szerokości 3,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa ścieralna grubości 4 cm o szerokości 3,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie obustronnych poboczy z materiału kamiennego o grub. 8 cm i szer. 0,50 m klińca 0-31,5 mm,

Zakres planowanych robót mieści się w granicach pasa drogowego, w związku z tym inwestycja realizowana będzie w trybie zgłoszenia robót budowlanych na postawie art. 29 ust.3 pkt. 1d ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 418).


2.Przebudowa drogi wewnętrznej nr DWJ-12 położonej na działce nr 382 w Jaksmanicach.

Ogólny zakres robót na:

DZ. NR 382 W KM 0+000 - 0+072

obejmuje:

- Wykonanie korytowania na głębokość 25 cm pasem szerokości 4,00 m na całej długości drogi.
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji 31,5 - 63 mm o grubości warstwy 15 cm pasem o szerokości 4,00 m na całej długości drogi,
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji do 4 - 31,5 mm o grubości warstwy 10 cm pasem o szerokości 4,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa wiążąca grubości 4 cm o szerokości 3,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa ścieralna grubości 4 cm o szerokości 3,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie obustronnych poboczy z materiału kamiennego o grub. 8 cm i szer. 0,50 m klińca 0-31,5 mm,

Zakres planowanych robót mieści się w granicach pasa drogowego, w związku z tym inwestycja realizowana będzie w trybie zgłoszenia robót budowlanych na postawie art. 29 ust.3 pkt. 1d ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 418).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 106544,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi wewnętzrnej nr DWH-2 zlokalizowanej na działce o nr 10/6 w Hureczku.

Ogólny zakres robót na:

DZ. NR 10/6 W KM 0+000 - 0+200

obejmuje:

- Wykonanie korytowania na głębokość 40 cm pasem szerokości 4,00 m na całej długości drogi.
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji 31,5 - 63 mm o grubości warstwy 20 cm pasem o szerokości 4,00 m na całej długości drogi,
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji do 4 - 31,5 mm o grubości warstwy 12 cm pasem o szerokości 4,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa wiążąca grubości 4 cm o szerokości 3,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa ścieralna grubości 4 cm o szerokości 3,00 m na całej długości drogi,
- wykonanie obustronnych poboczy z materiału kamiennego o grub. 8 cm i szer. 0,50 m klińca 0-31,5 mm, pobocze miejscami przewężone ze względu na przebieg granicy geodezyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 158457,86 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi wewmętrznej nr DWL-5 na działce nr 809 w Lesznie.


Ogólny zakres robót na:

DZ. NR 809 W KM 0+000 - 0+100

obejmuje:

a) Przebudowę jezdni w zakresie:
- Ułożenie krawężnika betonowego 15 x 30 na długości 103 mb na ławie betonowej z oporem,
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji do 4 - 31,5 mm o grubości warstwy 8 cm pasem o szerokości 4,75 m na całej długości przebudowywanej drogi z uzyskaniem spadku jednostronnego na powierzchni łącznej 541,625 m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa wiążąca grubości 4 cm o szerokości 4,00 m na całej długości drogi na powierzchni łącznej 467,00 m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa ścieralna grubości 4 cm o szerokości 4,00 m na całej długości drogi na powierzchni łącznej 467,00 m2,
- wykonanie jednostronnego pobocza z materiału kamiennego o grub. 8 cm i szer. 0,75 m klińca 0-31,5 mm o długości 104 mb,
- Dostarczenie i rozplantowanie ziemi o grubości 15 cm (ziemia urodzajna) w strefie pomiędzy projektowanym krawężnikiem a ogrodzeniem przy chodniku betonowym na powierzchni 108 m2.

b) Przebudowę zjazdów w zakresie:

- Ułożenie krawężnika betonowego 15 x 30 na płask na trzech zjazdach o łącznej długości 52 mb na ławie betonowej stanowiącego obramowanie zjazdu,
- Wykonanie koryta na zjazdach głębokości 20 cm pod warstwy konstrukcyjne na powierzchni 114,31 m2.
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji do 4 - 31,5 mm o grubości warstwy 15 cm zjazdach o łącznej powierzchni 98,90 m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa wiążąca grubości 4 cm na zjazdach o łącznej powierzchni 98,90 m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa ścieralna grubości 4 cm na zjazdach o łącznej powierzchni 98,90 m2,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 91102,33 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa parkingu i drogi dojazdowej do Szkoły Podstawowej w Lesznie.


gólny zakres robót na obejmuje przebudowę nawierzchni parkingu poprzez:

- Zdjęcie istniejącej nawierzchni parkingu na grubości ok. 10 cm z jego wyprofilowaniem i zagęszczeniem pod warstwy konstrukcyjne,
- Ułożenie krawężnika betonowego 15 x 30 na długości 82,50 mb na ławie betonowej z oporem,
- Wykonanie warstwy podbudowy z klińca grubości frakcji do 4 - 31,5 mm o grubości warstwy 8 cm na całej powierzchni przebudowywanego parkingu na powierzchni łącznej 338,00 m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa wiążąca grubości 4 cm na całej powierzchni parkingu na łącznej powierzchni 338,00 m2,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej w-wa ścieralna grubości 4 cm na całej powierzchni parkingu na łącznej powierzchni 338,00 m2,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 52766,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108538,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122501,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108538,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DavJUD -Firma Usługowa Dawid Grochoła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 181113583

7.3.4) Miejscowość: Nienadowa 13F

7.3.5) Kod pocztowy: 37-750

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108538,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 155341,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170006,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 155341,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DavJus Firma Usługowa Dawid Grochoła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 181113583

7.3.4) Miejscowość: Nienadowa 13F

7.3.5) Kod pocztowy: 37-750

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155341,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100220,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114950,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100220,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DavJus Firma Usługowa Dawid Grochoła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 181113583

7.3.4) Miejscowość: Nienadowa 13F

7.3.5) Kod pocztowy: 37-750

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100220,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53904,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69604,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53904,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DavJus Firma Usługowa Dawid Grochoła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 181113583

7.3.4) Miejscowość: Nienadowa 13F

7.3.5) Kod pocztowy: 37-750

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53904,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane