Zakup wraz z dostawą mobilnych agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025- 2026

GMINA WOJCIESZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00539942
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00539942/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-18 14:32
Lokalizacja
Wojcieszków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb0942de-fbdc-4cc0-8f1e-9d4566c16967
Identyfikator
8252080020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeGeneratoryPrzyczepy

Wykonawcy

1 przyznane

EVOLTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁapy, PL · lot 0
147 784,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00539942 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą mobilnych agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025- 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJCIESZKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 46

1.5.2.) Miejscowość: Wojcieszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-411

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@wojcieszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojcieszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb0942de-fbdc-4cc0-8f1e-9d4566c16967

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą mobilnych agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025- 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb0942de-fbdc-4cc0-8f1e-9d4566c16967

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539942

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00500593

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.11.2025.GB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 113105,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mobilnego agregatu – generatora prądu o:
1) minimalnej mocy znamionowej nie mniejszej niż 10 kW – 2 kpl.
2) minimalnej mocy znamionowej nie mniejszej niż 65 kW- 1 kpl.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31120000-3 - Generatory

34223300-9 - Przyczepy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147784,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147784,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147784,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Evolto Sp. o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662208968

7.3.3) Ulica: Główna 7

7.3.4) Miejscowość: Łapy

7.3.5) Kod pocztowy: 18-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147784,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy