Remont dróg gminnych w zakresie ułożenia płyt JUMBO

GMINA CHOCZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00540048
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00540048/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-18 14:49
Lokalizacja
Choczewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6874173d-b159-4c27-b5ca-6bb528de7ba6
Identyfikator
5882095694
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógMateriały do układania nawierzchni drogowych

Wykonawcy

4 przyznane

SZYMON KONKOLChoczewo, PL · lot 1
54 153,37 PLN
SZYMON KONKOLChoczewo, PL · lot 2
151 736,45 PLN
SŁAWOMIR DZIOBAKLubiatowo, PL · lot 3
101 500 PLN
SŁAWOMIR DZIOBAKLubiatowo, PL · lot 4
286 520 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00540048 z dnia 2025-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych w zakresie ułożenia płyt JUMBO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17

1.5.2.) Miejscowość: Choczewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6874173d-b159-4c27-b5ca-6bb528de7ba6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych w zakresie ułożenia płyt JUMBO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6874173d-b159-4c27-b5ca-6bb528de7ba6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540048

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021570/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa dróg gminnych płytami yombo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00454374

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.ZP.TP.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – droga gminna w m. Kurowo (dz. nr 338/1 obr. 0010 Kurowo) o długości 53 mb. Zakres części 1 obejmuje ułożenie płyt betonowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 53 mb i szerokości 3,75 m (5 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z jednej strony korytkiem ściekowym betonowym trójkątnym, a z drugiej krawężnikiem betonowym najazdowym – oba elementy należy ustawić na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

4.5.5.) Wartość części: 89133,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – droga gminna w m. Łętowo (dz. nr 155/15 obr. 0015 Łętowo) o długości 39 mb. Zakres części 2 obejmuje ułożenie płyt betonowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 39 mb i szerokości 3,75 m (5 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z jednej strony korytkiem ściekowym betonowym trójkątnym, a z drugiej krawężnikiem betonowym najazdowym – oba elementy należy ustawić na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

4.5.5.) Wartość części: 69865,14 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – droga gminna w m. Osieki Lęborskie (dz. nr 33/17 obr. 0016 Kierzkowo) o długości 114 mb – droga do Cmentarza. Zakres części 3 obejmuje ułożenie płyt betonowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 114 mb i szerokości 3,75 m (5 rzędów płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym, 4 zjazdach (po 5 płyt na każdy) i skrzyżowaniem. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z obu stron krawężnikiem betonowym najazdowym na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

4.5.5.) Wartość części: 194882,10 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – droga gminna w m. Słajkowo (dz. nr 54 obr. 0015 Łętowo) o długości 100 mb – droga do przepompowni i placu zabaw. Zakres części 4 obejmuje ułożenie płyt betonowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 100 mb i szerokości 3,00 m (4 rzędy płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym i skrzyżowaniu. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z obu stron krawężnikiem betonowym najazdowym na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

4.5.5.) Wartość części: 139470,02 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V – droga gminna w m. Sasino Zielonka - ul. Leśna (dz. nr 10 obr. 0007 Sasino) o długości 233 mb – od końca odcinka drogi leśnej. Zakres części 5 obejmuje ułożenie płyt betonowych wielootworowych typu JUMBO o wym. 100x75x12,5 cm na odcinku o długości 233 mb i szerokości 3,75 m (5 rzędy płyt układanych wzdłuż kierunku jazdy) na podsypce piaskowej gr. 4 cm wraz z zasypaniem otworów na ciągu głównym, 3 zjazdach (po 5 płyt na każdy) i 2 skrzyżowaniach. Nawierzchnia z płyt będzie ograniczona z obu stron krawężnikiem betonowym najazdowym na ławie betonowej z oporem. Konstrukcję nawierzchni będzie stanowić warstwa podbudowy betonowej Rm=2,5 o gr. 10 cm oraz warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15 cm. Separacja warstw konstrukcyjnych od gruntu rodzimego (koryto) nastąpi poprzez zastosowanie geowłókniny separacyjnej o wytrzymałości 30 kN/m w obydwu kierunkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

4.5.5.) Wartość części: 354928,42 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54153,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60532,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54153,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szymon Konkol Roboty Ziemne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526875910

7.3.3) Ulica: Jana Matejki 6

7.3.4) Miejscowość: Choczewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-210

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54153,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151736,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193636,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 151736,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szymon Konkol Roboty Ziemne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526875910

7.3.3) Ulica: Jana Matejki 6

7.3.4) Miejscowość: Choczewo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-210

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 151736,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 101500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140621,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191091862

7.3.3) Ulica: Bałtycka

7.3.4) Miejscowość: Lubiatwo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-210

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364855,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191091862

7.3.3) Ulica: Bałtycka

7.3.4) Miejscowość: Lubiatowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-210

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane