Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi będącymi klientami Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
Gmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00540236
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00540236/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-18 15:39
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c095518-eea1-49bd-b7ae-244a0d825dca
- Identyfikator
- 8511991734
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00540236 z dnia 2025-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi będącymi klientami Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005433353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Sikorskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-323
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@cus.szczecin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cus.szczecin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c095518-eea1-49bd-b7ae-244a0d825dca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna Gminy Miasto Szczecin
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi będącymi klientami Centrum Usług Społecznych w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c095518-eea1-49bd-b7ae-244a0d825dca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540236
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym przewidziane było zamówienie o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy w związku z art. 305 PZP
ogłoszenie o zamówieniu 2024/BZP 00595066/01 z dnia 14.11.2024 r. Zamówienie jest zgodne z zakresem zamówienia podstawowego, - od udzielenia zamówienia podstawowego nie upłynął jeszcze okres 3 lat, zostało wszczęte 14.11.2024 r.
Ogłoszenie o wyniku postępowania 2024/BZP 00648680 z dnia 12.12.2024r. Wartość zamówień podobnych nie przekracza kwoty wskazanej w SWZ zamówienia podstawowego. W związku z powyższym zaistniała przesłanka do
udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 341-35.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest powtórzenie podobnych usług ujętych
w zamówieniu podstawowym nr 341-19.2024 pn. Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi będących klientami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie - do umowy podstawowej nr 88/2024 z dnia 12 grudnia 2024 r., zwanych dalej także „Usługami”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale III zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312100-0 - Usługi opieki dziennej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mar-Spec Mariola Nowakowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8511302019
7.3.3) Ulica: Emilii Plater 1/5
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-635
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123165,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-11-18 do 2025-12-31| 2025-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |