Budowa świetlicy w systemie kontenerowym w m. Stary Rachów
GMINA ANNOPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485358
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 08:00
- Lokalizacja
- Annopol, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bed351a0-9028-4f8d-b02d-6dba0674d01a
- Identyfikator
- 7151771041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485358 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy w systemie kontenerowym w m. Stary Rachów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANNOPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Annopol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-235
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 861 30 63
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@annopol.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.annopol.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.annopol.info1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa świetlicy w systemie kontenerowym w m. Stary Rachów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bed351a0-9028-4f8d-b02d-6dba0674d01a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014017/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa świetlicy w systemie kontenerowym w m. Stary Rachów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461643
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 143203,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.3. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem inwestycji jest budowa świetlicy w systemie kontenerowym w m. Stary Rachów.
Zadanie obejmuje zakres prac zgodnie z załączonym przedmiarem robót, dokumentacją projektową – projektem zagospodarowani terenu i architektoniczno budowlanym budowy budynku świetlicy wiejskiej, decyzji pozwolenia na budowę Nr 326/2023 z dnia 20.09.2023 r. znak: Ab.6740.1.16.2023.
Uwaga!
Zamawiający informuje, iż wykonanie płyty fundamentowej oraz zakup i montaż zbiornika na nieczystości nie wchodzą w zakres robót objętych zamówieniem, zostały już wykonane przez Zamawiającego.
4.4. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5. Wykonanie przedmiotu zamówienia i oddanie do użytku musi być zgodne z wszystkimi aktami prawnymi właściwymi dla przedmiotu zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi polskimi normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu złożona została jedna oferta, cena oferty tj. 298.608,03 zł brutto (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt osiem tysięcy sześćset osiem złotych 03/100) przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, który na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości: 202.392,13 zł brutto (słownie: dwieście dwa tysiące trzysta dziewięćdziesiąt dwa złote 13/100), Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298608,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298608,03 PLN
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |