Zabezpieczenie mieszkańców Miasta Wisła oraz osób przebywających na terenie Miasta Wisła przed następstwami sytuacji kryzysowych zakup dystrybutora, dwóch mini cystern do przewozu paliwa.
Gmina Wisła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00540515
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00540515/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-19 07:26
- Lokalizacja
- Wisła, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-083e344a-73da-4e8b-88eb-5b334f5903e4
- Identyfikator
- 5482405659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Cysterny na paliwo
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00540515 z dnia 2025-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zabezpieczenie mieszkańców Miasta Wisła oraz osób przebywających na terenie Miasta Wisła przed następstwami sytuacji kryzysowych zakup dystrybutora, dwóch mini cystern do przewozu paliwa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3
1.5.2.) Miejscowość: Wisła
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-083e344a-73da-4e8b-88eb-5b334f5903e41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie mieszkańców Miasta Wisła oraz osób przebywających na terenie Miasta Wisła przed następstwami sytuacji kryzysowych zakup dystrybutora, dwóch mini cystern do przewozu paliwa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-083e344a-73da-4e8b-88eb-5b334f5903e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00540515
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034129/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Zabezpieczenie mieszkańców Miasta Wisła oraz osób przebywających na terenie Miasta Wisła przed następstwami sytuacji kryzysowych: zakup 2 mini cystern do przewozu paliwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00481188
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.20.2025.JP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 60975,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa dystrybutora, mini cystern do przewozu paliwa o pojemności nie mniejszej 450l i nie większej niż 550l, na podwoziu jedno lub dwuosiowym z pompą mechaniczną – 2 sztuki – o parametrach wskazanych w SWZ-5
4.5.3.) Główny kod CPV: 34133110-2 - Cysterny na paliwo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art 255 ust 3 ustawy unieważniono postępowanie z uwagi na to, iż cena jedynej nieodrzuconej oferty firmy Beata Małysko BMCP Budy Ciepielińskie 30g 06-114 Pokrzywnica (84.410,00 PLN) przewyższa kwotą jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania (75 000,00 PLN).| 2025-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |