„Oczyszczenie zbiornika wodnego w miejscowości Rogów”

GMINA REPKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485424
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-05 08:28
Lokalizacja
Repki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2748481c-4ae5-441c-a33b-643a8e46fc26
Identyfikator
8231559680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

KAZIMIERZ BUCZYŃSKISokołów Podlaski, PL · lot 0
96 001,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485424 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Oczyszczenie zbiornika wodnego w miejscowości Rogów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Repki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skorupka@repki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2748481c-4ae5-441c-a33b-643a8e46fc26

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Oczyszczenie zbiornika wodnego w miejscowości Rogów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2748481c-4ae5-441c-a33b-643a8e46fc26

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440485

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.17.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiot zamówienia są roboty budowlane w ramach zadnia inwestycyjnego „Oczyszczenie zbiornika wodnego w miejscowości Rogów ”
Miejsce realizacji inwestycji – Działka 297 Rogów
Szczegółowy zakres robót stanowi przedmiar robót stanowiący załącznik nr 4 do SWZ
2. W ramach robót budowlanych Wykonawca jest zobowiązany do wykonania
Pompowanie wody ze stawów pompami spalinowymi - 20 m -g
Wykop namułu nawodnionego na mokrym podłożu - 1200,00 m3
Wywóz namułu ciągnikiem przyczepą samowyładowcza na odl. Do. 1,0 km - 1200,00 m3
Wykonanie z brzegu opaski z kiszki faszynowej o średnicy 20 cm z transportem wewnętrznych materiałów do wbudowania na stawach - 150 mb
Formowanie nasypu skarp wraz z plantowaniem i obrobieniem skarp na czysto - 500,00 m2
Warstwa wzmacniająca grunt z geowłókniny- 500,00 m2
Wykonanie z brzegu narzutu kamiennego łamanego frakcji 9-15 cm luzem z transportem wewnętrznym materiałów do wbudowania na stawach grubości ok 20 cm - 500,00 m 2
Wykonanie brzegu z piasku płukanego o grubości min 30 cm w celu oczyszczenia wód opadowych spływających do zbiornika 100,00m2
Wznowienie granic działki zajętej pod zbiorniki na cele realizacji zadania wraz wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej 1 komplet
3. W sprawach nie uregulowanych w ww. dokumentach należy stosować się do obowiązujących warunków technicznych, norm państwowych, branżowych, przepisów prawa budowlanego oraz sztuki inżynierskiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96001,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395203,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96001,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „CEKOP” Kazimierz Buczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8230001800

7.3.3) Ulica: ul. Szkolna 51

7.3.4) Miejscowość: Sokołów Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 08-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96001,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane