Remont pomieszczeń w budynku D bursy Zespołu Szkół Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ul. 3 Maja 7

Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00541167
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00541167/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-19 10:10
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f422201-ba34-4a6e-af8f-dfb495877c1b
Identyfikator
7251913109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty malarskieInstalowanie framug drzwiowychOświetlenie sufitoweInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie wentylacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00541167 z dnia 2025-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku D bursy Zespołu Szkół Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ul. 3 Maja 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100134708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kamińskiego 7/9

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-427

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f422201-ba34-4a6e-af8f-dfb495877c1b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń w budynku D bursy Zespołu Szkół Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ul. 3 Maja 7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f422201-ba34-4a6e-af8f-dfb495877c1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00541167

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056560/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remont pomieszczeń w budynku D bursy Zespołu Szkół Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ul. 3 Maja 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479009

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.262.521.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, dotyczących Remontu pomieszczeń w budynku D bursy Zespołu Szkół Oświatowych Województwa Łódzkiego w Sieradzu przy ul. 3 Maja 7. Roboty budowlane polegać będą, m.in. na wykonaniu kompleksowych robót budowlano-remontowych i instalacyjnych na części III i całości IV piętra oraz w zlokalizowanej nad IV piętrem nadbudówce i obejmować będą swoim zakresem, ogólnobudowlane prace remontowe zawierające: instalacje elektryczne, wodno- kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, a także system sygnalizacji przeciwpożarowej.
Szczegółowy opis i zakres robót budowlanych zawarte są w Załącznikach nr 1.1 i 1.2 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

31524120-2 - Oświetlenie sufitowe

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta
2025-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane