Dostawa stołu konferencyjnego wraz z krzesłami na potrzeby Ministerstwa Sportu i Turystyki

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485461
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485461/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-05 08:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b13aa200-a306-48ca-81a8-a8910c7fe06f
Identyfikator
5252882775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble konferencyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485461 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stołu konferencyjnego wraz z krzesłami na potrzeby Ministerstwa Sportu i Turystyki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520319443

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Senatorska 14

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-082

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.panas@msit.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/sport

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-msit.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Urząd centralny do obsługi Ministerstwa Sportu i Turystyki

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa stołu konferencyjnego wraz z krzesłami na potrzeby Ministerstwa Sportu i Turystyki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b13aa200-a306-48ca-81a8-a8910c7fe06f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485461

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100466/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup mebli biurowych i foteli pracowniczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00469625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 12/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołu konferencyjnego wraz z krzesłami na potrzeby Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39153000-9 - Meble konferencyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku ze zmianą funkcjonalności oraz koncepcji aranżacji przestrzeni, w której w pierwotnej wersji stół miał zostać umieszczony, tym samym konieczności dokonania zmiany parametrów technicznych oraz estetycznych przedmiotu zamówienia, która nastąpiła w trakcie trwania postępowania podjęto decyzję o unieważnieniu.
2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy