Dostawa sprzętu komputerowego dla Akademii Wymiaru Sprawiedliwości nr sprawy 17/zp/24
Akademia Wymiaru Sprawiedliwości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485543
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-05 09:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ee24fc3-edda-4365-8774-656c310011d2
- Identyfikator
- 5213842228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485543 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego dla Akademii Wymiaru Sprawiedliwości
nr sprawy 17/zp/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wymiaru Sprawiedliwości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381510697
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiśniowa 50
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@aws.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aws.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/aws1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu komputerowego dla Akademii Wymiaru Sprawiedliwościnr sprawy 17/zp/24
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ee24fc3-edda-4365-8774-656c310011d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00266336/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Sprzęt komputerowy i sieciowy także nowe lokalizacje (poz.129)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442157
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 17/zp/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I. KomputeryPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego.
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Kampusu Mundurowego Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, Kalisz, ul. Wrocławska 193-195.
1. Komputer typu All-in-one - 50 szt. ;
2. Komputer typu Mini-PC - 2 szt.;
3. Laptop 16” - 10 szt.;
4. Laptop 16” wysokowydajny - 6 szt.;
5. Pakiet biurowy - 68 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30214000-2 - Stacje robocze
30213100-6 - Komputery przenośne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.5.) Wartość części: 263683,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II. SiećPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego.
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Kampusu Mundurowego Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, Kalisz, ul. Wrocławska 193-195.
1. Brama sieciowa -6 szt.;
2. Punkt dostępowy AP - 30 szt.;
3. Switch 48port PoE typ 1 - 9 szt.;
4. Switch 48port PoE typ 2 - 7 szt.;
5. Switch 24port PoE - 28 szt.;
6. Switch 28port SFP - 2 szt.;
7. Moduł SFP typ 1 - 48 kpl.;
8. Moduł SFP typ 2 - 10 kpl.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32400000-7 - Sieci
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 148470,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III. PeryferiaPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego.
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Kampusu Mundurowego Akademii Wymiaru Sprawiedliwości, Kalisz, ul. Wrocławska 193-195.
1. Drukarka termiczna 1 szt.
2. Skaner kodów kreskowych/QR 2 szt.
3. Ekran projekcyjny sufitowy do zabudowy 2 szt.
4. Ekran projekcyjny sufitowy/ścienny 2 szt.
5. Projektor 12 szt.
6. Monitor interaktywny 65” 1 szt.
7. Monitor dotykowy 43” 1 szt.
8. Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe 2 szt.
9. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe 2 szt.
10. Stacja dokująca dla dysków 2 szt.
11. Dysk serwerowy 10TB 2 szt.
12. Telewizor 65” 2 szt.
13. Stojak do TV 2 szt.
14. Bramka antykradzieżowa 2 kpl.
15. Głośniki komputerowe 2.0 5 szt.
16. Zasilacz awaryjny UPS Rack 3 szt.
17. Zestaw klawiatura i mysz 3 szt.
18. Zestaw do wideokonferencji 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38652100-1 - Projektory
30237410-6 - Myszka komputerowa
30232100-5 - Drukarki i plotery
30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
4.5.5.) Wartość części: 108854,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310488,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310488,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310488,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Netland Computers sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6182144184
7.3.3) Ulica: Wrocławska 35-37
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310488,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165497,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165497,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165497,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Netland Computers sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6182144184
7.3.3) Ulica: Wrocławska 35-37
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165497,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w Części III. Peryferia, Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 133 890,42 zł brutto. Wszystkie złożone oferty przekraczają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do kwoty oferty z najniższą ceną, w związku z powyższym unieważnia przedmiotowe postępowanie.
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |