Czyszczenie kanalizacji deszczowej i separatorów
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485595
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-05 09:16
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2232db3-1256-4aae-8d99-b475931e63c1
- Identyfikator
- 9251794858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485595 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Czyszczenie kanalizacji deszczowej i separatorów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971218187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 100 B
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@pzd-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d2232db3-1256-4aae-8d99-b475931e63c11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Czyszczenie kanalizacji deszczowej i separatorów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2232db3-1256-4aae-8d99-b475931e63c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004742/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Czyszczenie kanalizacji deszczowej oraz separatorów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr postępowania: 3411.10.2024.PZD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest czyszczenie kanalizacji deszczowej oraz separatorów na terenie Powiatu Nowosolskiego.
1. Ogólne wymagania dotyczące wykonania robót.
a) Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz za zgodność z opisem
przedmiotu zamówienia i poleceniami Zamawiającego.
b) Szczegółową lokalizację wykonywanych robót oraz ich zakres określał będzie każdorazowo
Zamawiający.
c) Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokumentację zdjęciową z
przebiegu prowadzonych prac czyszczenia kanalizacji po każdym zleconym etapie robót.
d) 80% kanałów przeznaczonych do czyszczenia posiada średnicę 300 mm, pozostałe posiadają
średnicę 400 mm i 500 mm
1. Wykonanie przedmiotu zamówienia polegało będzie w szczególności na wykonaniu n/w czynności:
W przypadku czyszczenia kanalizacji deszczowej:
- oczyszczenie studni rewizyjnych, studzienek ściekowych z przykanalikami (o śrdenicy 160-200 mm) oraz kolektorów głównych kanalizacji deszczowej z nieczystości w sposób nie uszkadzający ich konstrukcji,
- sprzątnięcie jezdni w obrębie czyszczonej kanalizacji deszczowej,
W przypadku czyszczenia separatorów:
- czyszczenie separatorów i współpracujących z nimi osadników poprzez wypompowanie nieczystości i oczyszczenie zbiornika
- kontrola sprawności urządzenia,
- odwiezienie i utylizacja wypompowanych nieczystości, koszty transportu i utylizacji ponosi Wykonawca,
- sporządzenie Dokumentacji z czyszczenia separatorów i osadników wymaganej przepisami,
- wykonanie badania próbki wody na wylocie z separatora,
2. Wykonawca zobowiązany jest do podjęcia działań w terminie: min. 1 a max. 5 dni od daty przyjęcia telefonicznego/pisemnego zlecenia od Zamawiającego i termin ten będzie uwzględniony w zawartej Umowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 6 ustawy - Prawo zamówień publicznych, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78587,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165681,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |