Modernizacja i rozbudowa systemu elektronicznego monitoringu miejskiego – Targowisko przy Placu Józefa Piłsudskiego

Miasto Gniezno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00543975
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00543975/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-20 09:13
Lokalizacja
Gniezno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-574e2db1-1e2b-4115-b9bf-87433ce01ceb
Identyfikator
7841001591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowejOkablowanie siecioweKamery bezpieczeństwaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW GÓRSKIGniezno, PL · lot 0
277 960 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00543975 z dnia 2025-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja i rozbudowa systemu elektronicznego monitoringu miejskiego – Targowisko przy Placu Józefa Piłsudskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gniezno

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gnieźnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lecha 6

1.5.2.) Miejscowość: Gniezno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 426 05 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strazmiejska@gniezno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gniezno.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-574e2db1-1e2b-4115-b9bf-87433ce01ceb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i rozbudowa systemu elektronicznego monitoringu miejskiego – Targowisko przy Placu Józefa Piłsudskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-574e2db1-1e2b-4115-b9bf-87433ce01ceb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543975

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038411/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Modernizacja i rozbudowa systemu elektronicznego monitoringu miejskiego – Targowisko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SM.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa systemu elektronicznego monitoringu miejskiego w Gnieźnie – Targowisko przy Placu Józefa Piłsudskiego .

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
1. Montaż instalacji światłowodowej na terenie targowiska i parkingu
na pl. Piłsudskiego w Gnieźnie.
2. Zapewnienie toru transmisyjnego z terenu Targowiska do centrum monitoringu miasta ul. Pocztowa 11 w Gnieźnie.
3. Instalacja kamer monitoringu zgodnie z planem z podłączenie do instalacji światłowodowej, konfiguracji, uruchomienie.
4. Montaż, uruchomienie i konfiguracja serwera jako integralna część systemu monitoringu miejskiego w centrum monitoringu miasta.
5. Konfiguracja stanowisk operatorskich i ściany telewizyjnej w centrum monitoringu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera niniejsza SWZ, w tym załącznik nr 7 Zakres rzeczowy usługi.
Wykonawca winien posiadać znajomość istniejącego rozwiązania systemu VMS.

WIZJA LOKALNA
Zamawiający wymaga, przed złożeniem oferty, dokonania wizji lokalnej.
Koszty dokonania wizji ponosi Wykonawca.
Wizji lokalnej należy dokonać wraz z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, w dni robocze, w godzinach od 8.00 do 15.00. Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej.
Złożenie oferty bez odbycia wizji lokalnej będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279352,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 277960,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRIM BLUE Radosław Górski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 784-128-82-79

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Okablowanie strukturalne i prace ziemne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2779600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi