Świadczenie usług, polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym (...)
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00543984
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00543984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-20 09:15
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a560f10-5922-4740-a766-7aa1bc0f04d5
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00543984 z dnia 2025-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług, polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług, polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a560f10-5922-4740-a766-7aa1bc0f04d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021175/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.7 Świadczenie usług, polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00490969
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Spełnione zostały przesłanki art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych: Zamawiający – Gmina Miasto Krosno – sprawuje nad spółką MKS Sp. z o.o. kontrolę analogiczną do kontroli nad własnymi jednostkami organizacyjnymi pośrednio, poprzez spółkę Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o., która jest jedynym udziałowcem (100%) MKS Sp. z o.o. MPGK – KHK Sp. z o.o. jest w 100% własnością Gminy Miasto Krosno i podlega bezpośredniemu nadzorowi właścicielskiemu Gminy. MKS Sp. z o.o. nie posiada żadnego udziału prywatnego, a jej celem jest realizacja zadań publicznych w zakresie lokalnego transportu zbiorowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.80.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług polegających na przewozie osób na liniach autobusowych w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, w komunikacji miejskiej, na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Miasto Krosno oraz obszar Gmin objętych porozumieniami międzygminnymi z Gminą Miasto Krosno.
tj.: Gmina Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842363982
7.3.3) Ulica: ul. Fredry 1a
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84460401,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2034-11-30| 2025-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |