Przedmiot zamówienia: Remont elewacji wraz z ociepleniem, remontem schodów wejściowych i remontem dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00544105
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00544105/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-20 09:37
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03bb9ecc-d2fa-46db-bef1-ade1390e1195
Identyfikator
8982123598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówMontaż konstrukcji metalowychRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliKładzenie dachów bitumicznychRoboty instalacyjne elektryczneWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKładzenie zaprawy i rynienRoboty w zakresie burzeniaWykonywanie pokładówOchrona odgromowaRoboty kamieniarskieRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie okładziny tynkowej

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GRZANKAStary Śleszów, PL · lot 0
888 440,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00544105 z dnia 2025-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiot zamówienia: Remont elewacji wraz z ociepleniem, remontem schodów wejściowych i remontem dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wroclawskiemieszkania.ezamawiajacy.pl/pn/WROCMIE/demand/228223/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiot zamówienia: Remont elewacji wraz z ociepleniem, remontem schodów wejściowych i remontem dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03bb9ecc-d2fa-46db-bef1-ade1390e1195

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544105

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122238/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.69 344_Remont elewacji wraz z ociepleniem, remontem schodów wejściowych i remontem dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00384217

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/72/2025/G

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 744797,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont elewacji wraz z ociepleniem, remontu schodów wejściowych i remontem dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu.

Remont elewacji wraz z ociepleniem, remontu schodów wejściowych i remontem dachu budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Krotoszyńskiej 42 we Wrocławiu.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia określają: STWIORB oraz Dokumentacja projektowa z kompletem dokumentów formalnych (uzgodnieniami, opiniami i decyzjami: Decyzja pozwolenia na budowę nr 390/2025 z dnia 20.02.2025 opinia DWKZ, budynek ujęty jest jednostkowo w gminnej ewidencji zabytków i objęty jest ochroną konserwatorską), stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262423-2 - Wykonywanie pokładów

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 888440,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1031305,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 888440,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG GRUPA Marcin Grzanka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5981564726

7.3.3) Ulica: ul. Strzelińska 8

7.3.4) Miejscowość: Stary Śleszów

7.3.5) Kod pocztowy: 55-020

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 888440,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

2025-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane