ZAKUP, MAGAZYNOWANIE I DOSTAWA SOLI DROGOWEJ NA POTRZEBY ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG NA TERENIE GMINY MIASTO ELBLĄG W SEZONIE 2024/2025

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485656
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485656/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-05 09:34
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bfbced2-e60b-45b3-a293-d8c923947a1e
Identyfikator
5783125340
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sól drogowa

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TRAMAD-ELBLĄG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElblag, PL · lot 0
930 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485656 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP, MAGAZYNOWANIE I DOSTAWA SOLI DROGOWEJ NA POTRZEBY ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG NA TERENIE GMINY MIASTO ELBLĄG W SEZONIE 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367431388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: szańcowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: epgk@epgk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.epgk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/epgk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Utrzymanie czystości i porządku na rzecz GME

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP, MAGAZYNOWANIE I DOSTAWA SOLI DROGOWEJ NA POTRZEBY ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG NA TERENIE GMINY MIASTO ELBLĄG W SEZONIE 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bfbced2-e60b-45b3-a293-d8c923947a1e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485656

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443179

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP3-/EPGK/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, magazynowanie i dostawa soli drogowej na potrzeby zimowego utrzymania dróg na terenie Gminy Miasto Elbląg w sezonie 2024/2025.
Zakres zamówienia obejmuje :
 2000 ton soli – zamówienie podstawowe
 1000 ton soli – prawo opcji
Dostawy realizowane będą sukcesywnie w miarę potrzeb zgodnie ze składanym zapotrzebowaniem przez Zamawiającego z terminem realizacji zgodnie ze złożoną ofertą Wykonawcy. Sól wykorzystana zostanie do wykonania mieszanek piaskowo-solnych i posypywania nawierzchni dróg i chodników.
Zamawiający wymaga, aby dostarczona sól spełniała następujące parametry :
 Zgodne z Polską Normą PN-EN 16811-1:2016-10.
Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do normy informuje, iż dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanej normie.
Wykonawca dostarczy Zamawiającemu wraz z realizacją pierwszej dostawy (realizacją pierwszego zamówienia częściowego) dokumenty opisane powyżej aktualne na dzień podpisania umowy. Jednocześnie Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia aktualności tych dokumentów przez cały czas trwania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do weryfikacji aktualności opinii technicznej IBDiM oraz atestu PZH na każdym etapie umowy.
Dostawca dokona dostaw soli na koszt własny, samochodami samowyładowczymi do bazy Zamawiającego zależnie od zapotrzebowania Zamawiającego. Cena ofertowa obejmuje sól wraz z magazynowaniem, dostawą i rozładunkiem we wskazane miejsce oraz wszelkimi kosztami Wykonawcy.
Zapłata następować będzie każdorazowo po dostawie na podstawie faktur VAT wystawionych przez Dostawcę, w terminie zadeklarowanym w ofercie.
Odbioru ilościowo – jakościowego będą dokonywać wyznaczeni pracownicy Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości soli w stosunku do szacunków określonych w opisie przedmiotu zamówienia, dostosowując je do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, co nie spowoduje dla Zamawiającego konsekwencji finansowych i odszkodowań na rzecz Wykonawcy.
Zamawiający dopuszcza wykonanie przedmiotu zamówienia przy udziale Podwykonawców. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, o ile są one już znane. Powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. Powyższe dotyczy także podmiotu, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia. Podmiot udostępniający zasób zobowiązany jest do zrealizowania dostaw, których wskazane zdolności dotyczą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34927100-2 - Sól drogowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 780,000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1101000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 930,000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRAMAD – ELBLĄG sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5780003033

7.3.3) Ulica: ul. Nowodworska 25

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 930,000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-15 do 2025-03-31
2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy