„Zakup i dostawa oleju opałowego dla Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu w Chodczu w ilościach 80 000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2025”.
MIASTO I GMINA CHODECZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485671
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-05 09:38
- Lokalizacja
- Chodecz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c756330a-ce20-4ed4-b247-6d52945b5667
- Identyfikator
- 8882894988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485671 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa oleju opałowego dla Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu w Chodczu w ilościach 80 000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2025”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CHODECZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kaliska 2
1.5.2.) Miejscowość: Chodecz
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-860
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@chodecz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodecz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c756330a-ce20-4ed4-b247-6d52945b56671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i dostawa oleju opałowego dla Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu w Chodczu w ilościach 80 000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2025”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c756330a-ce20-4ed4-b247-6d52945b5667
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00528603/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Zakup i dostawa oleju opałowego dla Szkoły Podstawowej w Chodczu w ilościach 80 000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2025 r."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447752
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.272.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oleju opałowego dla Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu w Chodczu w ilościach 80 000 litrów w sezonie grzewczym 2024/2025.
2. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany ilości dostarczanego oleju, w stosunku do ilości określonych w punkcie 1, z uwagi na uwarunkowania pogodowo – atmosferyczne bądź w wyniku innych czynników mających wpływ na zapotrzebowanie Zamawiającego w zakresie ilości dostaw oleju. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu zmiany zamówienia. Rozliczenie za dostawy będzie dokonywane zgodnie z rzeczywistą ilością dostarczonego oleju.
3. Olej opałowy musi spełniać parametry jakościowe nie gorsze niż określone w normie PN-C-96024:2020-12 dla L-1 z uwzględnieniem ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ENERGETYKI z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe (Dz.U.2016 poz. 2008):
wartość opałowa nie niższa niż 42,6 MJ/kg
zawartość siarki nie więcej niż 0,10% (m/m)
gęstość w temperaturze 150C nie wyższa niż 860 kg/m3
temperatura płynięcia nie wyższa niż -200C
temperatura zapłonu nie niższa niż 560C
zawartość wody nie wyższa niż 200mg/kg
lepkość kinematyczna w 200C nie wyższa niż 6 mm2/s
zawartość zanieczyszczeń stałych nie wyższa niż 24 mg/kg
skład frakcyjny do temperatury 2500C destyluje nie więcej niż 65%(V/V)
skład frakcyjny do temperatury 3500C destyluje nie więcej niż 85%(V/V)
barwa czerwona
4. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport do miejsca przeznaczenia oraz wyładunek oleju.
5. Dostawy oleju będą realizowane sukcesywnie etapami na podstawie szczegółowego zamówienia złożonego w jednej z form (pisemnie, telefonicznie, drogą elektroniczną) przez Zamawiającego w terminach, ilościach i miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Dostawy oleju opałowego będą odbywać się przy rozliczeniu w temperaturze referencyjnej 15 stopni C.
6. Zamawiający wymaga dostaw od poniedziałku do piątku włącznie, w godzinach 700 – 1500 do pomieszczeń kotłowni w ilościach uzgodnionych telefonicznie na dzień przed planowanym terminem dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowej dostawy w godzinach późniejszych tego samego dnia, w zależności od potrzeb.
7. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczania przedmiotu zamówienia na miejsce rozładunku. Dostawa musi być realizowana przy użyciu specjalistycznego sprzętu i cystern przeznaczonych do przewozu oleju opałowego, posiadających odpowiednie atestowane mierniki przepływowe paliwa i wyposażonych w niezbędne urządzenia do bezproblemowego przepompowania oleju do zbiorników. Transport paliw winien spełniać wymogi odpowiednich przepisów prawa, w tym dotyczących bezpieczeństwa pożarowego, ruchu drogowego oraz ochrony środowiska.
8. Wykonawca zobowiązany jest rozładować towar w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 352000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 363200 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U.PETROMOT-Tadeusz Dębowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 008274458
7.3.3) Ulica: ul. Konińska 45
7.3.4) Miejscowość: Skulsk
7.3.5) Kod pocztowy: 62-560
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |