Zapewnienie przedłużenia świadczenia usługi wsparcia technicznego dla produktów firmy Dell EMC
POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00544542
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00544542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-20 10:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70646e99-137f-4346-a062-0290c03f18fa
- Identyfikator
- 5251008869
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie wsparcia technicznegoPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
Wykonawcy
1 przyznane
APPNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
313 490,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00544542 z dnia 2025-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie przedłużenia świadczenia usługi wsparcia technicznego dla produktów firmy Dell EMC
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010415408
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 14
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-050
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wif@pkn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pkn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70646e99-137f-4346-a062-0290c03f18fa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
krajowa jednostka normalizacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie przedłużenia świadczenia usługi wsparcia technicznego dla produktów firmy Dell EMC2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70646e99-137f-4346-a062-0290c03f18fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00073874/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Zapewnienie przedłużenia świadczenia usługi wsparcia technicznego dla produktów firmy Dell EMC
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00451700
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIF.26.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przedłużenia świadczenia usługi wsparcia technicznego dla produktów firmy Dell EMC posiadanych przez Zamawiającego, nabytych na podstawie odrębnych umów oraz usługi świadczone przez Wykonawcę w ramach Opcji
4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313491,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313490,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313490,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AppNet Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423241392
7.3.3) Ulica: Nowy Świat 3/28
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-453
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313490,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-08-31| 2025-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |