Wykonanie projektu budowalnego i wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na wbudowaniu dźwigu osobowego na klatce schodowej w zachodnim skrzydle budynku dydaktycznego UW przy ul. Hożej 69[..]

Uniwersytet Warszawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00544658
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00544658/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-20 11:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2af6cc1-afc2-4c8b-83e7-42c62b1673ea
Identyfikator
5250011266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne elektryczneWindyWindy mechaniczneInstalowanie windRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUrządzenia do demontażuUsługi w zakresie konserwacji wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00544658 z dnia 2025-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie projektu budowalnego i wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na wbudowaniu dźwigu osobowego na klatce schodowej w zachodnim skrzydle budynku dydaktycznego UW przy ul. Hożej 69[..]

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Szymon.Binkowski@adm.uw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2af6cc1-afc2-4c8b-83e7-42c62b1673ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu budowalnego i wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na wbudowaniu dźwigu osobowego na klatce schodowej w zachodnim skrzydle budynku dydaktycznego UW przy ul. Hożej 69[..]

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2af6cc1-afc2-4c8b-83e7-42c62b1673ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544658

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00346908/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na wybudowaniu dźwigu osobowego na klatce samochodowej w zachodnim skrzydle budynku dydaktycznego UW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00437245

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/146/2025/DZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie projektu budowalnego i wykonawczego oraz robót budowlanych polegających na wbudowaniu dźwigu osobowego na klatce schodowej w zachodnim skrzydle budynku dydaktycznego UW przy ul. Hożej 69 w Warszawie – zaprojektuj i wybuduj.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42416100-6 - Windy

42416130-5 - Windy mechaniczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

43322000-6 - Urządzenia do demontażu

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniezamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie gdyż złożona oferta została odrzucona, zgodnie z powyższym uzasadnieniem.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane