Nadzór inwestorski nad realizacją zadania: „Modernizacja hydroforni” - Przebudowa istniejących zewnętrznych schodów do budynku stacji uzdatniania wody oraz wymiana istniejącego ogrodzenia”

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485689
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-05 09:42
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd5f7fad-612c-4889-83b7-56067515461d
Identyfikator
7921805587
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymiUsługi kontroli i nadzoru technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. PROF. ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIUJarosław, PL · lot 0
4551 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485689 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad realizacją zadania: „Modernizacja hydroforni” - Przebudowa istniejących zewnętrznych schodów do budynku stacji uzdatniania wody oraz wymiana istniejącego ogrodzenia”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ IM.PROF.ANTONIEGO KĘPIŃSKIEGO W JAROSŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296638

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 18

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 16 621 46 11

1.5.8.) Numer faksu: 16 621 24 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spzozjaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozjaroslaw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór inwestorski nad realizacją zadania: „Modernizacja hydroforni” - Przebudowa istniejących zewnętrznych schodów do budynku stacji uzdatniania wody oraz wymiana istniejącego ogrodzenia”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd5f7fad-612c-4889-83b7-56067515461d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025966/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Nadzor inwestorski nad realizacją zadania: „Modernizacja hydroforni” - Przebudowa istniejących zewnętrznych schodów do budynku stacji uzdatniania wody oraz wymiana istniejącego ogrodzenia"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440514

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-3502/57/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1.4 Rozbiórka części istniejącej nawierzchni wraz z obrzeżami (wewnętrzny ciąg pieszy)
1.1.5 Wykonanie wykopów, pogłębienie wykopów istniejących wraz z zabezpieczeniem
1.1.6 Wykonanie ścian wzmacniających wraz ze schodami żelbetowymi oraz pochylnią pełniącą funkcje zsypu, wykonanie płyty posadzkowej, zabezpieczenie przyłączy wodociągowych w przejściu przez przegrodę rurą osłonową dwudzielną, montaż nowego wpustu kanalizacji deszczowej
1.1.7 Obłożenie schodów oraz cokolików płytami granitowymi
1.1.8 Montaż barierek, oraz montaż barierek przy schodach
1.1.9 Wykonanie obróbek blacharskich na elementach konstrukcyjnych schodów
1.1.10 Wykonanie podbudowy pod nowy chodnik, ułożenie obrzeży oraz nawierzchni z kostki betonowej
1.1.11 Wykonanie studzienki fi 100 wraz z przepompownią (montaż pompy) odpływ z hydroforni podłączenie do istniejącej studzienki (odwodnienie schodów)
1.2 Wymiana ogrodzenia
1.2.1 Rozbiórka istniejącego ogrodzenia od strony południowej, zachodniej i wschodniej przy budynku stacji uzdatniania wody oraz przy studni zlokalizowanej w pobliżu budynku nr 8.
1.2.2 Wykonanie nowego ogrodzenia z paneli zgrzewanych
2. Roboty – instalacja elektryczna
2.1 Przełożenie istniejącego kolidującego kabla energetycznego


Uwaga:
Roboty wykonywane przy przebudowie nie mogą stwarzać utrudnień w użytkowaniu budynku, dróg wewnętrznych szpitala oraz dojazdu do budynków od strony terenu szpitala.
Teren jest objęty ochroną konserwatorską.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4551,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4551,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOTRANS laboratorium drogowe Hanna Kic

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 792 18 05 587.

7.3.3) Ulica: Ul. Łazy Kostkowskie 25A,

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4551,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi