Obsługa spotkań i wydarzeń organizowanych przez Urząd Marszałkowski WŁ w ramach projektu „LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040”
Województwo Łódzkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00545747
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00545747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-20 13:53
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6d4d7c5-af4d-481a-8bdf-dd5feb3e6bfc
- Identyfikator
- 7251708148
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00545747 z dnia 2025-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa spotkań i wydarzeń organizowanych przez Urząd Marszałkowski WŁ w ramach projektu „LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Łódzkie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472071715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Piłsudskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.info@lodzkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umwl.ezamawiajacy.pl/pn/UMWL/demand/230247/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa spotkań i wydarzeń organizowanych przez Urząd Marszałkowski WŁ w ramach projektu „LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6d4d7c5-af4d-481a-8bdf-dd5feb3e6bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053231/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Obsługa spotkań.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040” dofinansowanego z Programu LIFE Unii Europejskiej, oraz Pomocy Technicznej Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach PT FEŁ 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPPIV.272.64.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 38777,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia będzie obsługa spotkań i wydarzeń z przedsiębiorcami, mieszkańcami i samorządowcami z Obszaru Transformacji w zakresie usługi cateringowej dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego organizowanych na terenie Łodzi i Województwa Łódzkiego. Poprzez obsługę spotkań i wydarzeń Zamawiający rozumie usługi przygotowywania, dostarczania i podawania wcześniej przygotowanych posiłków zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami sanitarnymi, w terminie (dzień, godzina) i miejscu, w którym będzie odbywało się spotkanie/ wydarzenie. Przewidywana liczba spotkań/wydarzeń (np. szkoleń, konferencji itp.) w zakresie usługi cateringowej dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, organizowanych na terenie Łodzi i Województwa Łódzkiego to 10 spotkań w ramach projektu „Life After Coal PL Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040” oraz 3 wydarzenia związane z procesem Sprawiedliwej Transformacji . Maksymalna liczba osób na jednym spotkaniu to 40 osób i wydarzeniu to 80 osób. Minimalna liczba osób uczestniczących w jednym spotkaniu lub wydarzeniu to 15 osób. Minimalna liczba spotkań/wydarzeń w ramach projektu „Life After Coal PL Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040” to 5 spotkań oraz 1 wydarzenie związane z procesem Sprawiedliwej Transformacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55310000-6 - Restauracyjne usługi kelnerskie
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dn. 12.09.2025r. wpłynęły dwie oferty. Obie oferty podlegają odrzuceniu. W związku z powyższym Komisja przetargowa proponuje unieważnienie niniejszego postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2025-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |