Remont/modernizacja budynków gospodarczych z przeznaczeniem na potrzeby OC w Bytnicy

Gmina Bytnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00546706
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00546706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-20 22:42
Lokalizacja
Bytnica, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b77f9c05-c807-486c-8b6c-ec585900cee4
Identyfikator
9261004272
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty murarskie i muroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MICKIEWICZGrójec Wielki, PL · lot 0
477 537,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00546706 z dnia 2025-11-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont/modernizacja budynków gospodarczych z przeznaczeniem na potrzeby OC w Bytnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770215

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bytnica

1.5.2.) Miejscowość: Bytnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-630

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bytnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bytnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b77f9c05-c807-486c-8b6c-ec585900cee4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont/modernizacja budynków gospodarczych z przeznaczeniem na potrzeby OC w Bytnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b77f9c05-c807-486c-8b6c-ec585900cee4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00546706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00477562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są:
1) Roboty remontowe części istniejących pomieszczeń magazynowych w istniejącym budynku gospodarczym w Bytnicy dz.315, na potrzeby magazynowe Obrony Cywilnej Gminy Bytnica. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie istniejącego budynku administracyjnego Urzędu Gminy.
a) W ramach zadania należy wykonać remont części pomieszczeń magazynowych w zakresie:
- wzmocnienie i częściowa wymiana drewnianych elementów konstrukcji nośnej obiektu,
- wymiana na nową oblicówki z desek,
- impregnacja elementów drewnianych preparatami chemicznymi zabezpieczającymi przed owadami technicznymi i ppoż,
- wymiana deskowania dachu i wykonanie nowego pokrycia papowego z obróbkami blacharskimi,
- wymiana zniszczonych drzwi deskowych na nowe,
- naprawa posadzek betonowych i podmurówki,
- wymiana opraw oświetleniowych na oprawy ledowe i osprzętu oświetleniowego w pomieszczeniach magazynowych,
- wykonanie zasilania i instalacji elektrycznych.
b) Przedmiotowy zakres prac remontowych nie zmienia wyglądu elewacji i nie zmienia układu konstrukcyjnego budynku. Remont ma charakter zachowawczy.
2) Roboty remontowe części istniejących pomieszczeń magazynowych w przyziemiu w istniejącym budynku gospodarczym w Bytnicy dz.312/4, na potrzeby magazynowe Obrony Cywilnej. Budynek gospodarczy wybudowany przed rokiem 1939 (prawdopodobnie jako budynek inwentarski) w technologii murowanej tradycyjnej, niepodpiwniczony, ze stropem drewnianym, dachem dwuspadowym o konstrukcji słupowo-krokwiowej. Remont pomieszczeń wykonano w latach 80-tych, przystosowując obiekt do celów magazynowych. Wykonano nowy podział pomieszczeń, nowe posadzki betonowe, wykonano nowe otwory na drzwi garażowe, wymieniono pokrycie dachu na blachę dachówkopodobną, wykonano nową instalację elektryczną. Obiekt nieogrzewany. Obecnie w części obiektu są wyremontowane pomieszczenia magazynowe w przyziemiu użytkowane przez Gminę Bytnica, poddasze jest nieużytkowane. W pozostałej części budynku pomieszczenia magazynowe przyziemia wymagają remontu z przeznaczeniem na potrzeby magazynowe Obrony Cywilnej.
a) W ramach zadania należy wykonać remont pomieszczeń magazynowych w zakresie :
- naprawa posadzek betonowych,
- naprawa tynków ścian wewnętrznych, szpachlowanie tynków sufitów i okładzin sufitów z płyt g-k, z malowaniem farbami emulsyjnymi w kolorze białym,
- wymiana zniszczonych drzwi deskowych i drzwi garażowych, na nowe drzwi stalowe ocieplone,
- wymiana opraw oświetleniowych na oprawy ledowe i osprzętu oświetleniowego w pomieszczeniach magazynowych,
- wykonanie zasilania i instalacji elektrycznych
b) Przedmiotowy zakres prac remontowych nie zmienia wyglądu elewacji i nie ingeruje w elementy konstrukcyjne budynku
2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają:
1) Dokumenty techniczne – zebrane w Załączniku nr 3 do SWZ - zawierające:
a) Projekt budowlany i techniczny
b) Przedmiary robót,
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366881,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477537,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 477537,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.P.H.U. MAT-BUD Zakład Ogólnobudowlany Piotr Mickiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9230022470

7.3.4) Miejscowość: Grójec Wielki 14

7.3.5) Kod pocztowy: 64-214

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 477537,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-14
2025-11-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane