D/54/2024 Zakup i dostawa specjalistycznego komputera przenośnego dla Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt.
UNIWERSYTET OPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485835
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-05 10:13
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa12f675-6d77-4db5-9c44-cf424f5382ce
- Identyfikator
- 7540007179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485835 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
D/54/2024 Zakup i dostawa specjalistycznego komputera przenośnego dla Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-040
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9583291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
D/54/2024 Zakup i dostawa specjalistycznego komputera przenośnego dla Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa12f675-6d77-4db5-9c44-cf424f5382ce
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101449/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.26 [45] Komputery stacjonarne i przenośne w tym tablety i monitory - AKTUALIZACJA maj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437256
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/54/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa specjalistycznego komputera przenośnego dla Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego – 1 szt.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
3. Wykonawca w Formularzu ofertowym – w załączniku nr 1 do SWZ zobowiązany jest wskazać nazwę producenta, typ/serię, model/nazwę i kod modelu stosowany przez producenta (jeżeli jest stosowany przez producenta urządzenia), tj. dane oferowanego specjalistycznego komputera przenośnego, umożliwiające jego jednoznaczną identyfikację.
Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanego urządzenia, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji, Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości jakie urządzenie oferuje Wykonawca.
Brak określenia przez Wykonawcę danych oferowanego specjalistycznego komputera przenośnego w sposób opisany powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4. Kompletny przedmiot zamówienia o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia/umowy będzie dostarczony do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy, w terminie wskazanym w pkt. 5.
5. Przedmiot zamówienia należy wykonać w terminie maksymalnie: czternastu [ 14 ] dni roboczych od dnia zawarcia umowy.
6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wskazany w pkt. 5 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż siedem [ 7 ] dni roboczych od dnia zawarcia umowy.
7. Wykonawca udziela Zamawiającemu dwunastu [ 12 ] miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7. SWZ jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż sześćdziesiąt [ 60 ] miesięcy.
9. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego protokołem odbioru).
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15395,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16885,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16885,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Migda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261657078
7.3.3) Ulica: Opaczewska 7 lok. 16
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-368
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16885,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |