Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 15 przy ul. Starowiejskiej w Elblągu w ramach zadania (...)

PRZEDSZKOLE NR 15

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485842
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485842/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-05 10:15
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89ed6baa-d6ee-44a0-a706-84f26dbc0ab5
Identyfikator
5783089199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485842 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 15 przy ul. Starowiejskiej w Elblągu w ramach zadania (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 15

1.3.) Oddział zamawiającego: Przedszkole nr 15

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280564872

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Starowiejska 24

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole15@elblag.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dobreprzedszkole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89ed6baa-d6ee-44a0-a706-84f26dbc0ab5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 15 przy ul. Starowiejskiej w Elblągu w ramach zadania (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89ed6baa-d6ee-44a0-a706-84f26dbc0ab5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485842

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446440

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.54.2024.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 363105,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa postępowania:
Wykonanie robót budowlanych polegających na poprawie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w obiekcie Przedszkola nr 15 przy ul. Starowiejskiej w Elblągu w ramach zadania: „Dostępna przestrzeń publiczna”.

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z dostosowaniem obiektu Przedszkola nr 15 do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

3. Zakres zamówienia obejmuje:
a) wymianę drzwi wejściowych głównych oraz drzwi wejściowych zaplecza przy kuchni, jako ewakuacyjnych,
b) dostosowanie wejścia głównego do budynku wraz z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – podjazd,
c) przebudowa wejścia bocznego do budynku wraz z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – podjazd,
d) dostosowanie nawierzchni chodników i dojść do budynku od frontu i terenu przedszkolnego.

Szczegółowy zakres robót do wykonania został określony w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót opracowanych przez firmę: Renovo Pracownia Projektowa Sylwia Kozłowska z siedzibą w Sierpinie 4D (82-310)
Dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowią ZAŁĄCZNIK NR 8 do SWZ.

4. Zamawiający informuje, że zadanie jest dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

5. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy oraz warunki wykonania zamówienia zawiera projekt Umowy stanowiący ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta. Cena tej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych:
„Art. 255. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;”

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 797838,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797838,48 PLN

2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane