„Sprzedaż i dostawa sprzętu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Powiat Skarżyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00547193
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00547193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-21 09:19
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c6c3118-d1ee-4037-967a-3407dca84bb4
Identyfikator
6631843857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Bezprzestojowe źródła energiiUrządzenia siecioweSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaUsługi uwierzytelniania

Wykonawcy

3 przyznane

JAROSŁAW PARYSKASkarżysko-Kamienna, PL · lot 0
41 190,24 PLN
JAROSŁAW PARYSKASkarżysko-Kamienna, PL · lot 1
40 159,5 PLN
JAROSŁAW PARYSKASkarżysko-Kamienna, PL · lot 2
31 977,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00547193 z dnia 2025-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sprzedaż i dostawa sprzętu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Skarżyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konarskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@skarzysko.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c6c3118-d1ee-4037-967a-3407dca84bb4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sprzedaż i dostawa sprzętu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c6c3118-d1ee-4037-967a-3407dca84bb4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043098/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia realizowany jest w oparciu o umowę o powierzenie grantu w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00483398

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.272.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Sprzedaż i dostawa sprzętu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania (części).
1) Zadanie 1 – sprzedaż i dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniku nr 1a do do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Sprzedaż i dostawa sprzętu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania (części).
2) Zadanie 2 - sprzedaż i dostawa urządzeń sieciowych dla Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.

3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniku nr 1b do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 47000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Sprzedaż i dostawa sprzętu na potrzeby Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania (części).
3) Zadanie 3 - sprzedaż i dostawa kluczy 2FA dla Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załączniku nr 1c do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79132000-8 - Usługi uwierzytelniania

4.5.5.) Wartość części: 38000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41190,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45319,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41190,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Unicomp Jarosław Paryska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290971931

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 28/53a

7.3.4) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

7.3.5) Kod pocztowy: 26-110

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41190,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-18

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40159,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43492,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40159,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Unicomp Jarosław Paryska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290971931

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 28/53A

7.3.4) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

7.3.5) Kod pocztowy: 26-110

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40159,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-18

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31977,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33281,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31977,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Unicomp Jarosław Paryska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290971931

7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 28/53A

7.3.4) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

7.3.5) Kod pocztowy: 26-110

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31977,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-18
2025-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy