Przebudowa infrastruktury parkingowej z podziałem na III części.

Gmina Miasto Mysłowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00485888
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00485888/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-05 10:27
Lokalizacja
Mysłowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5184ddb4-2ef2-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
2220012288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

3 przyznane

HYDROGOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
540 799,02 PLN
ZRD I TZ "ROMUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 1
954 334,26 PLN
ZRD I TZ "ROMUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 2
420 667,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485888 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury parkingowej z podziałem na III części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mysłowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255393

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców 1

1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 323171259

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.osyra@um.myslowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.myslowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://myslowice.logintrade.net/zapytania_email,168639,66db7ab435f10940e7859b1b6c6d3d04.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa infrastruktury parkingowej z podziałem na III części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5184ddb4-2ef2-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485888

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00263684/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Część I - Przebudowa infrastruktury parkingowej przy ośrodkach rekreacyjnych w mieście Mysłowice – ośrodek "Hubertus" przy ul. Szabelnia

1.1.20 Część II - Przebudowa infrastruktury parkingowej przy ośrodkach rekreacyjnych w mieście Mysłowice – ośrodek "Park Słupna" przy ul. Stadionowa

1.1.21 Część III - Przebudowa infrastruktury parkingowej przy ośrodkach rekreacyjnych w mieście Mysłowice – ośrodek "Wesoła Fala" przy ul. Spacerowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395368

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.8.2024.AO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 1:
Przebudowa infrastruktury parkingowej przy ośrodkach rekreacyjnych w mieście Mysłowice – ośrodek "Hubertus" przy ul. Szabelnia -wycinka drzew w ilośc 15szt, roboty ziemne wraz z odwozem i opłatą za składowanie ; frezowanie nawierzchni bitumicznej gr. 5 cm wraz z odwozem i utylizacją – w ilości ok.445,0 m2; podbudowa z kruszyw warstwa dolna gr. 22 cm i warstwa góna gr. 20 cm– w łącznej ilości 1955 m2; oczyszczenie nawierzchni i skropienie – w łącznej ilości ok.2400,0 m2; nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa wiążąca o gr. 5 cm – w łacznej ilości ok. 2400,0 m2; nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa ścieralna gr 4cm – w łącznej ilości ok. 2400,0 m2; montaż krawężników betonowych (wystających i najazdowych) na ławie betonowj C12/15 - w łączej ilości ok. 10 m; utwardzenie pobocza kruszywem - w ilości ok.152,0 m2; humusowanie w ilości ok. 85,0 m2; oznakowanie poziome i pionowe parkingów.
Postępowanie objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 547560,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 2:
Przebudowa infrastruktury parkingowej przy ośrodkach rekreacyjnych w mieście Mysłowice – ośrodek "Park Słupna" przy ul. Stadionowej – rozbiórka obrzeża betonowego wraz z odwozem i utylizacją gruzu – w ilości ok.240,0 m; frezowanie nawierzchni bitumicznej gr. 5 cm wraz z odwozem i utylizacją – w ilości ok.7525,0 m2; oczyszczenie nawierzchni i skropienie – w łącznej ilości ok.7525,0 m2; nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa wiążąca o gr. 5 cm – w łacznej ilości ok. 7525,0 m2; nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa ścieralna gr 4cm – w łącznej ilości ok. 7525,0 m2; wymiana krawężników betonowych i obrzeży na ławie betonowj C12/15 - w łączej ilości ok. 20 m; regulacja krawężników - w ilości ok.120,0m; wymiana słupa oświetleniowego – w ilości 1 szt; konserwacja wpustów ulicznych z wymianą uszkodzonych elementów - w ilości ok. 8 szt; dobudowa wpustów ulicznych z przykanalikami - w ilości ok. 2 szt; oznakowanie poziome i pionowe parkingów.
Postępowanie objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 1086696,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część zamówienia nr 3:
Część III - Przebudowa infrastruktury parkingowej przy ośrodkach rekreacyjnych w mieście Mysłowice –ośrodek "Wesoła Fala" przy ul. Spacerowej - frezowanie nawierzchni bitumicznej gr. 8 cm wraz z odwozem i utylizacją – w ilości ok.3250,0 m2; oczyszczenie nawierzchni i skropienie – w łącznej ilości ok.3250,0 m2; nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa wiążąca o gr. 5 cm – w łacznej ilości ok. 3250,0 m2; nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa ścieralna gr 4cm – w łącznej ilości ok. 3250,0 m2; wymiana krawężników betonowych i obrzeży na ławie betonowj C12/15 - w łączej ilości ok. 50 m; oznakowanie poziome i pionowe parkingów.
2.5. Postępowanie objęte dofinansowaniem z Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD PROGRAMU INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 471744,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540799,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 831636,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540799,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROGOP SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634-10-02-658

7.3.3) Ulica: ul.Tartaczna 20

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-749

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540799,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 954334,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1414663,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 954334,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRD I TZ „ROMUS” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 954-22-71-881

7.3.3) Ulica: ul. Roździeńska 27b

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-389

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 954334,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420667,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 634614,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420667,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRD I TZ „ROMUS” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 954-22-71-881

7.3.3) Ulica: ul. Roździeńska 27b

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-389

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420667,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane