Remont balkonu Sali kinowej
PARK KULTURY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00485889
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00485889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 10:28
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f575a675-6f1d-43f8-979b-65e69238ac2a
- Identyfikator
- 6641037508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00485889 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonu Sali kinowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK KULTURY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290623242
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 21
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@parkkultury.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: parkkultury.starachowice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f575a675-6f1d-43f8-979b-65e69238ac2a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont balkonu Sali kinowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f575a675-6f1d-43f8-979b-65e69238ac2a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055692/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń administracyjnych na parterze budynku Parku Kultury, remont balkonu sali kinowej w budynku Parku Kultury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420263
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PK.260.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.1. Roboty rozbiórkowe:
3.2.1.1. Rozebranie drewnianych podłóg,
3.2.1.2. Rozebranie konstrukcji drewnianej widowni podniesionej
3.2.1.3. Rozebranie ścianek działowych drewnianych
3.2.1.4. Rozebranie stropów drewnianych, zasypki stropowe
3.2.1.5. Usuniecie gruzu z budynku
3.2.1.6. Wywóz gruzu
3.2.1.7. Utylizacja materiału pochodzącego z rozbiórki
3.2.2. Zaprojektowanie i wykonanie konstrukcji podłogi i podestu pod fotele:
3.2.2.1. Konstrukcja stalowa widowni wraz z wykonaniem projektu warsztatowego,
3.2.2.2. ślepa podłoga, z desek szerokości 15-20˙cm
3.2.2.3. Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne z folii polietylenowej szerokiej, izolacja pozioma podposadzkowa
3.2.2.4. Izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z wełny mineralnej, pozioma z płyt układanych na sucho,
3.2.2.5. zolacja pozioma paroizolacja
3.2.3. Posadzki:
3.2.3.1. Posadzki z wykładzin
3.2.4. Okładziny ścian:
3.2.4.1. Wykonanie okładziny akustycznej scian balkonu, okładziny wykonac w takiej samej technologii i z takich samych materiałów jak okładziny scian sali kinowej,
3.2.4.2. Dostawa i montaż balustrad
3.2.4.3. Renowacja istniejących słupów balkonu
3.2.5. Wyposażenie:
3.2.5.1. Dostawa i montaż foteli kinowych
3.2.6. Instalacja oświetleniowa:
3.2.6.1. Wykonanie projektu instalacji elektrycznej
3.2.6.2. Wypusty oświetleniowe i gniazd wtykowych wykonywane przewodami wtynkowymi w budynkach mieszkalnych,
3.2.6.3. Dostawa i montaż linii oświetlenia LED
3.2.6.4. Montaż na gotowym podłożu oświetlenia balkonu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
39100000-3 - Meble
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, Park Kultury w Starachowicach, stosownie do treści art. 222 ust. 4 PrZamPubl, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 466 467,81 zł brutto (słownie: czterysta sześćdziesiąt sześć tysięcy czterysta sześćdziesiąt siedem 81/100). Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził, iż ceny wszystkich ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W ofertach nie występują omyłki, o których mowa w art. 223 ust. 2 ustawy Pzp. Wskutek analizy swych możliwości finansowych (w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Zamawiającego) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą cenąSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 642533,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 773279,67 PLN
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |