DOSTAWĘ MASEK Z FILTROPOCHŁAMIACZAMI KPL. UBRAŃ OCHRONNYCH KAT. III, WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00547436
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00547436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-21 09:56
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e83add9e-b01b-47c1-8c98-6e1827638589
Identyfikator
5631882012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież specjalna i dodatki

Wykonawcy

1 przyznane

ARPAPOL 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrasnystaw, PL · lot 0
416 798 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00547436 z dnia 2025-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWĘ
MASEK Z FILTROPOCHŁAMIACZAMI KPL. UBRAŃ OCHRONNYCH KAT. III, WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie

1.3.) Oddział zamawiającego: KM PSP w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110200225

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2B

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 825653428

1.5.8.) Numer faksu: 825655550

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: km_chelm@lubelskie.straz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazchelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.lubelskie.straz.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWĘ
MASEK Z FILTROPOCHŁAMIACZAMI KPL. UBRAŃ OCHRONNYCH KAT. III, WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e83add9e-b01b-47c1-8c98-6e1827638589

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084199/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 DOSTAWA MASEK Z FILTROPOCHŁAMIACZAMI KPL. UBRAŃ OCHRONNYCH KAT. III, WYPOSAŻENIA OSOBISTEGO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00462927

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ML.2370.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 339024,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

60 masek z filtropochłaniaczami, plus zapas filtropochłaniaczy do każdej maski
2) 60 półmasek z filtropochłaniaczami, plus zapas filtropochłaniaczy do każdej półmaski
3) 60 kpl. ubrań ochronnych kat III,
4) 60 szt. kominiarek niepalnych,
5) 60 par obuwia specjalnego,
6) 60 par obuwia specjalnego gumowego,
7) 60 par rękawic specjalnych,
8) 60 par rękawic technicznych,
9) 25 szt. hełmów ochronnych,
10) 20 narzędzi typu multitool,
11)100 kompletów bielizny termo aktywnej,
12)100 szt. koszulek PSP typu T-shirt koloru piaskowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 416798 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 416798 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 416798 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arpapol 2 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641796277

7.3.3) Ulica: Borowa 8B

7.3.4) Miejscowość: Krasnystaw

7.3.5) Kod pocztowy: 22-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 416798 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-10
2025-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy