Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Raciborzu.

Miasto Racibórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00547789
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00547789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-21 10:56
Lokalizacja
Racibórz, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a99fb791-6d2a-483b-b218-f070d2de7948
Identyfikator
6391002175
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

SMART SOCCER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzamotuły, PL · lot 0
606 426,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00547789 z dnia 2025-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Raciborzu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Racibórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Króla Stefana Batorego 6

1.5.2.) Miejscowość: Racibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32/7550710

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.raciborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bipraciborz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.raciborz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 1 w Raciborzu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a99fb791-6d2a-483b-b218-f070d2de7948

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037601/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Jordana

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00435138

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.45.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233495,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Raciborzu w formule „zaprojektuj i wybuduj” na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego.

adres zamierzenia: ul. Henryka Jordana 6, działka nr 1150/3;1149

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:

1). Sporządzenie dokumentacji projektowej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (t.j. Dz.U. 2022 poz.1679 z późn. zm.), dla wszystkich niezbędnych branż
obejmującą roboty budowlane w zakresie:
a) przygotowania betonowej płyty boiska pod montaż nawierzchni ze sztucznej trawy,
b) zabudowy panelowej, piłko-chwytów, furtek, zestawów do koszykówki oraz bramek do piłki ręcznej i nożnej,
c) trybun,
d) odwodnienia płyty boiska z uwzględnieniem analizy przyłączenia do istniejącej sieci instalacji deszczowej, uwzględniającej zabudowanie pośredniczącego zbiornika retencyjnego.
2). Przedmiary, kosztorysy inwestorskie, zbiorcze zestawienie kosztów.
3). Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla wszystkich branż.
4). Uzyskanie braku sprzeciwu w Starostwie Powiatowym w Raciborzu do wykonania w/w robót w oparciu o art. 30 Ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawa Budowlanego ( t.j. z.U.2025 poz. 418 z dnia 01.04.2025 r. z późniejszymi zmianami).
5). Wykonanie robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową oraz program funkcjonalno-użytkowy.
6).Sporządzenie powykonawczego pomiaru geodezyjnego i zgłoszenie zmian w Państwowym Zasobie Geodezyjnym i Kartograficznym.

2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa - zał. nr 5 do SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy.

3. Pozostałe wymagania określono we wzorze umowy, stanowiącym zał. nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 606426,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 606426,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 606426,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Smart Soccer Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872136553

7.3.3) Ulica: Owsiana 2

7.3.4) Miejscowość: Szamotuły

7.3.5) Kod pocztowy: 64-500

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 606426,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane