Sukcesywne dostawy narzędzi jednorazowych i pakietów chirurgicznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00547923
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00547923/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-21 11:19
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3990dc64-6dc4-4ab3-9156-0a513aa151e0
Identyfikator
6772075248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy chirurgiczneOpatrunki

Wykonawcy

1 przyznane

VENTE AMICALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
378 043,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00547923 z dnia 2025-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy narzędzi jednorazowych i pakietów chirurgicznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350995109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kronikarza Galla 25

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-053

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozmswiakrakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zozmswiakrakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1197636

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy narzędzi jednorazowych i pakietów chirurgicznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3990dc64-6dc4-4ab3-9156-0a513aa151e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00547923

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037713/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Narzędzia i pakiety chirurgiczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00488494

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-24/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa narzędzi jednorazowych i pakietów chirurgicznych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. UWAGA: Pozycje 1-29 zawierają sterylne, jednorazowe, metalowe narzędzia chirurgiczne klasy IIa, oznakowane obustronnie symbolem jednorazowości oraz dodatkowo kolorystycznie (wymagana deklaracja nieszkodliwości toksykologicznej farby wystawiona przez producenta). Opakowania jednostkowe muszą posiadać minimum dwie odklejane etykiety do dokumentacji medycznej z nazwą wyrobu, nazwą producenta, numerem katalogowym, numerem partii, datą produkcji, datą ważności, zintegrowane z kodami kreskowymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnego żądania próbek wybranych pozycji na etapie badania ofert, celem potwierdzenia zgodności złożonej oferty z wymogami opisu przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje: Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33169000-2 - Przyrządy chirurgiczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141110-4 - Opatrunki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378043,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 378043,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378043,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vente Amicale Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7011096929

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378043,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy