Dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych
Gmina Ośno Lubuskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00548002
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00548002/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-21 11:31
- Lokalizacja
- Ośno Lubuskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ba464b9-3f0a-4e10-84d4-3cd9f1745f21
- Identyfikator
- 5980009313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00548002 z dnia 2025-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ośno Lubuskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Ośno Lubuskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-220
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@osno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12106811.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ba464b9-3f0a-4e10-84d4-3cd9f1745f21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00548002
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010375/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00520772
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.12.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105691,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych, rok produkcji maksymalnie 2024 r. (dopuszczalny rok produkcji 2024, preferowany rok 2025), tj. agregat prądotwórczy o mocy
znamionowej od 16 kW do 26 kW – łącznie 3 szt.
2) Zaoferowane agregaty nie muszą być jednakowe w zakresie mocy i parametrów technicznych, jednak muszą mieścić się w podanych powyżej parametrach mocy we wskazanej łącznie ilości.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji znajdują się w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do niniejszej SWZ oraz w projekcie (wzorze) umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do niniejszej SWZ. Określone parametry techniczne i gwarancji należy traktować jako minimalne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105000
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105000
| 2025-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |