Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu operacyjnego typu SUV
KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00548098
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00548098/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-21 11:47
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfd54cb6-83b0-4dfe-9e21-0100a1e407e3
- Identyfikator
- 9570017261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00548098 z dnia 2025-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu operacyjnego typu SUV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GDAŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173568
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sosnowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-251
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 347 78 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 58 347 78 33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@straz.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-gdansk/komenda-wojewodzka
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12055631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu operacyjnego typu SUV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfd54cb6-83b0-4dfe-9e21-0100a1e407e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00548098
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00111308/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu operacyjnego typu SUV.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508768
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WT.2370.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lekkiego pojazdu operacyjnego typu SUV – 1 sztuka.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – „Minimalne wymagania techniczno – użytkowe dla fabrycznie nowego lekkiego pojazdu operacyjnego typu SUV”.
3. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych tj.:
- Ustawy „Prawo o ruchu drogowym” (tj. Dz.U. 2024 poz. 1251 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy.
- Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz.U. 2024 poz. 502 ze zm.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego na dzień 12 listopada 2025 r. godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty. Mając na uwadze powyższe oraz zapis art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2025-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |