Montaż systemu monitoringu ujęć wody na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska

Gminny Zakład Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00548515
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00548515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-21 12:52
Lokalizacja
Nowa Wieś Lęborska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab225d0c-9b98-420a-91fe-271a1761adf8
Identyfikator
8411338822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

Wykonawcy

1 przyznane

ELWOZ ENERGA Sp. z o.o.Szklana, PL · lot 0
454 485 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00548515 z dnia 2025-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Montaż systemu monitoringu ujęć wody na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zakład Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 77073127900000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młynarska 10

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-351

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzuknwl@nwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gzuknwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab225d0c-9b98-420a-91fe-271a1761adf8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż systemu monitoringu ujęć wody na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab225d0c-9b98-420a-91fe-271a1761adf8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00548515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012330/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Montaż systemu monitoringu ujęć wody na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00509775

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GBiZP 510.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 369500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu monitoringu 20 ujęć wody w miejscowościach: Chocielewko, Czarnówko obr. Nowa Wieś Lęborska ,Darżewo, Dziechlino, Garczegorze, Janowice, Janowiczki, Krępa Kaszubska, Lędziechowo, Leśnice południe obr. Leśnice, Leśnice północ obr. Leśnice, Lubowidz, Łebień, Małoszyce, Obliwice, Pogorzelice, Redkowice, Tawęcino, Wilkowo Nowowiejskie, Żelazkowo obr. Redkowice
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 5, 9, 10 do SWZ.
Kosztorys ślepy ma charakter pomocniczy

4.5.3.) Główny kod CPV: 35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 454485 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 454485 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 454485 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELWOZ ENERGA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 220841751

7.3.3) Ulica: Diamentowa 10

7.3.4) Miejscowość: Szklana

7.3.5) Kod pocztowy: 83-334

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 454485 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20
2025-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi