1. Dostawa zbiorników do przewozu wody z przyczepami 2. Dostawa zbiorników do wody czystej w ramach dotacji Wojewody Lubelskiego z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00548735
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00548735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-21 13:26
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ee135a8-fbbd-40cc-acc6-5c927f3eac1d
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zbiorniki na wodę
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00548735 z dnia 2025-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
1. Dostawa zbiorników do przewozu wody z przyczepami
2. Dostawa zbiorników do wody czystej
w ramach dotacji Wojewody Lubelskiego z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
1. Dostawa zbiorników do przewozu wody z przyczepami2. Dostawa zbiorników do wody czystej
w ramach dotacji Wojewody Lubelskiego z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ee135a8-fbbd-40cc-acc6-5c927f3eac1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00548735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060729/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.15 Zakup zbiornika do czystej wody
1.2.16 Zakup zbiorników do przewozu wody z przyczepami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00507561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAIF-ZP.271.5.61.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 151300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:1. Dostawa zbiorników do przewozu wody z przyczepami
w ramach dotacji Wojewody Lubelskiego z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026, w ramach zadania:
1. Zakup zbiorników do przewozu wody z przyczepami
Zakres zamówienia obejmuje:
1) Część nr 1: Dostawę trzech zbiorników (przyczep/cystern) do przewozu wody o pojemności 5 000 l na wodę pitną.Wykonawca gwarantuje, że przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych, sprawny technicznie, nie będący sprzętem po ekspozycyjnym i spełniający wymagania określone w Załączniku nr 1 do niniejszej umowy (specyfikacja techniczna).Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają:
1) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) – załącznik nr 3 do SWZ.
2) Specyfikacja techniczna - załącznik nr 1 do PPU
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie 3 tygodni od dnia zawarcia umowy, lecz nie później niż do dnia 15.12.2025.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę
4.5.5.) Wartość części: 110100,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:2. Dostawa zbiorników do wody czystej
w ramach dotacji Wojewody Lubelskiego z programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026, w ramach zadania:
2. Zakup zbiornika wody czystej.
Zakres zamówienia obejmuje:
2) Część nr 2: Dostawę zbiorników do wody czystej o pojemności 30 000 l na wodę pitną.
Wykonawca gwarantuje, że przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych, sprawny technicznie, nie będący sprzętem po ekspozycyjnym i spełniający wymagania określone w Załączniku nr 1 do niniejszej umowy (specyfikacja techniczna).Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają:
1) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) – załącznik nr 3 do SWZ.
2) Specyfikacja techniczna - załącznik nr 1 do PPU.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie 3 tygodni od dnia zawarcia umowy, lecz nie później niż do dnia 15.12.2025
4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę
4.5.5.) Wartość części: 41200,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2025-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |