Zakup samochodu osobowego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich w Gminie Niemcza

GMINA NIEMCZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00548916
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00548916/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-21 13:49
Lokalizacja
Niemcza, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca745651-de04-4a34-889e-11572b5c951b
Identyfikator
8820014146
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00548916 z dnia 2025-11-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich w Gminie Niemcza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEMCZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717881

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Niemcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-230

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.niemcza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmniemcza.e-zp.finn.pl/, https://bip.um.niemcza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmniemcza.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu osobowego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich w Gminie Niemcza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca745651-de04-4a34-889e-11572b5c951b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00548916

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039057/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup samochodu osobowego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich w Gminie Niemcza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530610

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BRL.271.23.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego 9 miejscowego, dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych, współfinansowana ze środków PFRON, w ramach zadania pn.: „Zakup samochodu osobowego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich w Gminie Niemcza”
Samochód musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 t.j.) i w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 t.j.).
Zaoferowany samochód musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 roku, nieużywany, nie powystawowy, ani nie wykorzystywany do pokazów i prezentacji, Wykonawca musi mieć względem niego tytuł prawny do sprzedaży, musi być wolny od wad fizycznych i prawnych, wolny od praw osób trzecich, nie może być przedmiotem żadnego postępowania ani zabezpieczenia.
Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia objęty był minimum 24 miesięczną gwarancją ogólną (okres gwarancji ogólnej stanowi jednocześnie jedno z kryteriów oceny ofert), oraz gwarancją na powłokę lakierniczą i gwarancją na perforację nadwozia na okres zadeklarowany przez producentów samochodów

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
2025-11-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy