Zakup i dostawa fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00549013
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00549013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-21 14:05
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aacbcec6-c4b3-49d6-b704-4b48460266c4
- Identyfikator
- 6610003945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00549013 z dnia 2025-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aacbcec6-c4b3-49d6-b704-4b48460266c41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aacbcec6-c4b3-49d6-b704-4b48460266c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00549013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044415/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup i dostawa fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych: 3 szt. agregatów trójfazowych, 2 szt. agregat-generator 20 kW, 16 szt. agregatów 1 kW oraz 1 szt. agregatu 62 kW"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.51.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych mobilnych agregatów prądotwórczych:
1) 3 sztuk agregatów trójfazowych,
2) 1 sztuki agregat – generator 20 kW,
3) 16 sztuk agregatów 1,0 kW,
4) 2 sztuk agregatów 62 kW.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również:
1) przeglądy serwisowe wykonywanych w siedzibie zamawiającego ( jeżeli istnieje taka potrzeba),
2) przeszkolenie operatora/operatorów w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego (szkolenie na terenie siedziby Zamawiającego) .
4. Szczegółowo przedmiot zamówienia i sposób jego wykonania określają:
projektowane postanowienia umowy załącznik nr 2 do SWZ,
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 4 do SWZ,
wykaz parametrów ofertowanego sprzętu załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2025-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |