SVA/4625-504/2025: Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynkach nr 11, 12, 13, 14, 15 na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00549122
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00549122/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-11-21 14:21
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3982350-0555-4f0f-a8f1-b00a83dcbc80
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00549122 z dnia 2025-11-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/4625-504/2025: Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynkach nr 11, 12, 13, 14, 15 na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/4625-504/2025: Wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynkach nr 11, 12, 13, 14, 15 na terenie kompleksu wojskowego w m. Giżycko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3982350-0555-4f0f-a8f1-b00a83dcbc80
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00549122
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00472067
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z zaistnieniem okoliczności o której mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7
ustawy. Zmawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości;
Cd. w Sekcji IX
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/4625-504/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie instalacji centralnego ogrzewania w budynkach nr 11, 12, 13, 14, 15 na terenie kompleksu wojskowego
w m. Giżycko.
W zakres robót wchodzi m.in.:
• Demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania;
• Roboty budowlane naprawcze przy przejściach instalacyjnych;
• Montaż rurociągów instalacji c.o. wraz z grzejnikami, aparatami grzewczo-wentylacyjnymi
i armaturą;
• Wykonanie prób, sprawdzeń oraz uruchomienie instalacji c.o.;
• Montaż nowych urządzeń - technologia, instalacja elektryczna,
• Zagospodarowanie odpadów złomu (faktura VAT);
• Zagospodarowanie odpadów izolacji (karty odpadu).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAN SERWIS Dariusz Sitko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5451272134
7.3.3) Ulica: ul. Akacjowa 10
7.3.4) Miejscowość: Czarna Białostocka
7.3.5) Kod pocztowy: 16-020
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 436793,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Cd. Sekcja III 3.1.1.Wartość przedmiotowego zamówienia została uwzględniona w wartości całkowitej zamówienia SVA/4620-181/2025,
zamówienie podobne jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz zostało przewidziane w ogłoszeniu dla
zamówienia podstawowego. Przedmiot zamówienia podobnego będzie obejmował wykonanie robót polegających na
wymianie instalacji centralnego ogrzewania, w lokalizacji odpowiadającej miejscowości wskazanej dla zamówienia
podstawowego. Mając na uwadze powyższe spełniona jest przesłanka do udzielenia zamówienia publicznego w trybie
zamówienia z wolnej ręki Wykonawcy Zamówienia podstawowego tj. : SAN SERWIS Dariusz Sitko, ul. Akacjowa 10, 16-020
Czarna Białostocka, w ramach umowy: SVA/U/4620-181/U/BZ/2025 z dnia 09.06.2025 r.
Termin realizacji zamówienia:
a) do 60 dni od daty zawarcia umowy na wykonanie robót budowlanych (zgłoszenie robót do odbioru technicznego),
b) do 90 dni od daty zawarcia umowy na wykonanie przedmiotu umowy (zgłoszenie do odbioru końcowego).
| 2025-11-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |