Wykonanie projektu planu ogólnego gminy („POG”) wraz z opracowaniami towarzyszącymi
Miasto Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00486078
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00486078/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-05 11:13
- Lokalizacja
- Józefów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff5cbc3a-352e-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5320016896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486078 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie projektu planu ogólnego gminy („POG”) wraz z opracowaniami towarzyszącymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jozefow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie projektu planu ogólnego gminy („POG”) wraz z opracowaniami towarzyszącymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff5cbc3a-352e-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486078
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038596/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Wykonanie projektu planu ogólnego gminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387984
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POŚ.271.37.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170731,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie projektu POG wraz opracowaniami towarzyszącymi, na które składają się:
- założenia do planu ogólnego (model struktury funkcjonalno-przestrzennej oparty na inwentaryzacji gminy oraz ustalenia i rekomendacje w zakresie kształtowania i prowadzenia polityki przestrzennej),
- analiza materiałów wejściowych, w tym propozycja rozpatrzenia wniosków formalnych,
- ekofizjografia,
- prognoza oddziaływania na środowisko,
- propozycja rozpatrzenia uwag wniesionych do projektu POG poddanego konsultacjom społecznym,
- dokumentacja sprawozdawcza z procesu tworzenia projektu POG,
- projekt uchwały o przyjęciu POG wraz z załącznikami.
Opracowanie w zakresie przestrzennych baz danych i ich mapowych zobrazowań musi być wykonane
w oparciu o otwarte oprogramowanie (np. QGIS). Pliki bazodanowe mają być w formacie shapefile
lub geopackage, pozostałe pliki w formatach otwartych i zamkniętych jak np. DOCX, PDF. Opracowanie ma być wykonane zgodnie z przepisami prawa i wiedzą specjalistyczną z zakresu planowania przestrzennego. Wymagane jest posiadanie sprzętu umożliwiającego prezentacje danych w warunkach terenowych co jest uzasadnione możliwością przeprowadzenia konsultacji społecznych w formie spaceru po określonych częściach Miasta Józefowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194893,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199998 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 194893,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budplan Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271107422
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 194893,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |