Rozbudowa i integracja systemów inf. z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Radzyń Podlaski w ramach proj. „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO

Gmina Radzyn Podlaski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00550280
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00550280/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-24 09:45
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f74b6323-2e83-44f5-bd4c-954c2e67b977
Identyfikator
5381850636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneZestawy pakietów oprogramowaniaRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemuUsługi w zakresie danychSerweryKomputery osobisteMonitory ekranowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00550280 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rozbudowa i integracja systemów inf. z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Radzyń Podlaski w ramach proj. „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radzyn Podlaski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237457

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@radzynpodlaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=352

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f74b6323-2e83-44f5-bd4c-954c2e67b977

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i integracja systemów inf. z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu inf. z oprogramowaniem dla Gminy Radzyń Podlaski w ramach proj. „BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODLASKIEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f74b6323-2e83-44f5-bd4c-954c2e67b977

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00550280

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002724/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego z oprogramowaniem dla Gminy Radzyń Podlaski dot.„BEZPIECZNY E-PORTAL MOF RADZYNIA PODL.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt p.n. „BEZPIECZNY E-PORTAL MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO RADZYNIA PODLASKIEGO” dofinansowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00465618

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I-ZP.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 497600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i integracja systemów informatycznych
z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego z oprogramowaniem,
dla Gminy Radzyń Podlaski w ramach realizacji projektu pn. „BEZPIECZNY E-PORTAL MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO RADZYNIA PODLASKIEGO”. Projekt realizowany jest na podstawie umowy o dofinansowanie nr FELU.02.02-IZ.00-0008/24-00, zawartej z Województwem Lubelskim, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego
2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (dalej zwany „Projektem").

4.2Zamówienie obejmuje:
1) Zakup usług rozbudowy i integracji oprogramowania systemów dziedzinowych
2) Zakup usług rozbudowy i integracji systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją
3) Zakup usług opracowania i wdrożenia e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych
4) Zakup serwera z systemem operacyjnym
5) Zakup zestawu komputerowego z oprogramowaniem
6) Zakup licencji oprogramowania do szyfrowania danych

4.2.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia( SOPZ) znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Zasady realizacji, odbioru i weryfikacji prawidłowości realizacji przedmiotu zamówienia zawarto w zał. nr 2 do SWZ- Projektowane postanowienia umowne
4.2.2 Niniejsze zamówienie stanowi jedno z serii zamówień realizowanych w ramach projektu „BEZPIECZNY E-PORTAL MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO RADZYNIA PODLASKIEGO”. E-Portal Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Radzynia Podlaskiego (dalej: E-Portal) to wspólny dla gmin MOF system dostępny on-line, stanowiący główną, zintegrowaną platformę świadczenia e-usług przez gminy MOF. Na E-Portalu, który będzie przedmiotem odrębnego zamówienia publicznego, realizowanego w dalszej kolejności, zostaną udostępnione niektóre elementy będące przedmiotem niniejszego zamówienia, w szczególności formularze elektroniczne i karty usług.
4.2.6Z zastrzeżeniem postanowień ust.4.2.7 , Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji jakości na okres 60 miesięcy na cały przedmiot zamówienia. Okres gwarancji jakości liczony jest od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego ostatecznego bez zastrzeżeń.
4.2.7Ponadto, Zamawiający wymaga gwarancji jakości producenta sprzętu informatycznego (urządzeń) w odniesieniu do poszczególnych elementów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia:
1) zakupu serwera z systemem operacyjnym;
2) zakupu zestawu komputerowego z oprogramowaniem.
Wymagania dotyczące gwarancji jakości producenta określone zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

72300000-8 - Usługi w zakresie danych

48820000-2 - Serwery

30213000-5 - Komputery osobiste

30231300-0 - Monitory ekranowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu i w SWZ zapisał inne wymogi co do przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych niż w zał. nr 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dot. poz. 5.4 serwera z systemem operacyjnym.
W SWZ i ogłoszeniu o zamówieniu Zamawiający wymagał przedłożenia -”wydruku testu PassMark - CPU Mark, według wyników opublikowanych na stronie internetowej w zakresie wydajności modelu procesora wielordzeniowego wykorzystywanego w oferowanym serwerze - aktualne w okresie nie dłuższym niż 30 dni przed terminem składania ofert. Zamawiający dopuszcza wydruk testu w języku angielskim ” zaś w SOPZ- „Zainstalowane dwa procesory ośmiordzeniowe klasy x86 dedykowane do pracy z zaoferowanym serwerem umożliwiające osiągnięcie przez oferowany serwer wyniku co najmniej 169 punktów w teście SPE-Crate2017_int_base przeprowadzonym na konfiguracji dwuprocesorowej według wyników publikowanych na stronie www.spec.org. Do oferty należy załączyć wydruk z ww. strony, dopuszcza się wydruk w języku angielskim”W związku z powyższym, iż z dokumentów postępowania wynika rozbieżność w wymogach stawianym Wykonawcom w zakresie przedmiotowych środków dowodowych należało wskazać jak na wstępie.
2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi