Dostawa stacjonarnego zespołu spalinowego elektrycznego (ZSE) o mocy ciągłej 450-470 kVA - sprawa numer 118/2025

13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00550384
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00550384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-24 10:07
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4ba9d30-4895-431b-a64d-3f77c9ec23e9
Identyfikator
8762449139
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Generatory

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ KANIADębica, PL · lot 0
799 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00550384 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stacjonarnego zespołu spalinowego elektrycznego (ZSE) o mocy ciągłej 450-470 kVA - sprawa numer 118/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340907277

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czwartaków 3

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 261483290

1.5.8.) Numer faksu: 261483222

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 13wog.przetargi@ron.mil.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.13wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1204818

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa stacjonarnego zespołu spalinowego elektrycznego (ZSE) o mocy ciągłej 450-470 kVA - sprawa numer 118/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4ba9d30-4895-431b-a64d-3f77c9ec23e9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00550384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504232

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 118/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 562292,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

►Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacjonarnego zespołu spalinowego elektrycznego (ZSE) o mocy ciągłej 450-470 kVA, zgodnie z wymaganiami oraz na warunkach określonych w dokumentacji zamówienia.
►Opis przedmiotu zamówienia, na który składają się:
 wymagania konstrukcyjne – techniczne,
 wymagania szczegółowe,
 wymagania dodatkowe,
został zawarty w Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET) na zakup sprzętu powszechnego użytku – Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
►Miejsce dostawy: teren kompleksu wojskowego 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Grudziądzu, ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz.

►Wymagania ogólne dla oferowanego przedmiotu zamówienia:
Oferowany przedmiot zamówienia powinien być:
1) fabrycznie nowy, bez znamion użytkowania oraz być pełnowartościowy, kompletny, w pierwszej kategorii;
2) powinien spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu;
3) gwarantować funkcjonalność i niezawodność oraz bezpieczeństwo wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia;
4) dostarczony przedmiot zamówienia winien posiadać deklaracje zgodności, atesty/aprobaty dopuszczające do użytku.
5) Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia jest zobowiązany we własnym zakresie i w cenie umowy do:
- dostawy na teren kompleksu wojskowego 13 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Grudziądzu, ul. Czwartaków 3, 86-300 Grudziądz;
- rozładunku przedmiotu zamówienia;
- ustawienia we wskazanym miejscu i dokonania pierwszego uruchomienia (bez podłączenia do instalacji). Paliwo do próbnego rozruchu urządzenia podczas odbioru zabezpiecza Wykonawca.
Powyższy zakres przedmiotu zamówienia jest realizowany we własnym zakresie i własnym staraniem Wykonawcy. Cena winna uwzględniać kompleksowe wykonanie wymaganego zakresu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 806000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PEX DEFENCE POLSKA Janusz Kania

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8720002178

7.3.3) Ulica: Metalowców 35

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-23

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Maksymalna wartość zamówienia w przypadku skorzystania z prawa opcji wynosi 799 000,00 zł, w tym:
zakres podstawowy: 399 500,0 zł,
zakres opcji: 399 500,00 zł
2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy