Dostawa z montażem agregatu prądotwórczego na potrzeby Urzędu Gminy Gródek

GMINA GRÓDEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00550503
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00550503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-24 10:30
Lokalizacja
Gródek, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5af295e-f8bb-4a6f-8f48-97e8eb2afa10
Identyfikator
9661769676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

GeneratoryUsługi instalowania silników elektrycznych, generatorów i transformatorówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00550503 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa z montażem agregatu prądotwórczego na potrzeby Urzędu Gminy Gródek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRÓDEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659303

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów 2

1.5.2.) Miejscowość: Gródek

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-040

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@grodek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5af295e-f8bb-4a6f-8f48-97e8eb2afa10

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa z montażem agregatu prądotwórczego na potrzeby Urzędu Gminy Gródek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5af295e-f8bb-4a6f-8f48-97e8eb2afa10

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00550503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063834/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa z montażem agregatu prądotwórczego na potrzeby Urzędu Gminy Gródek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474630

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.8.2025.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 110874,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa agregatu prądotwórczego dla potrzeb Urzędu Gminy Gródek wraz z wykonaniem instalacji elektrycznych nN dla potrzeb zasilania rezerwowego.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
 agregat prądotwórczy w obudowie kontenerowej ze zbiornikiem paliwa, układem SZR i wszelkimi urządzeniami potrzeb własnych, niezbędnymi do prawidłowej pracy agregatu,
 instalacje elektryczne, doziemne nN: zasilające, sterownicze oraz potrzeb własnych,
 uziom powierzchniowo-głębinowy agregatu,
 instalacje elektryczne wnętrzowe – przewody wewnątrz budynku prowadzone w zabudowie ogniochronnej EI120,
 montaż styku pomocniczego do wyłącznika w rozdzielnicy głównej RG,
 montaż styczników na odejściach do instalacji fotowoltaiki oraz baterii kompensacji mocy biernej w rozdzielnicy głównej RG.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51111000-3 - Usługi instalowania silników elektrycznych, generatorów i transformatorów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157882,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157882,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy