Odprowadzenie i zagospodarowanie wód opadowych wraz z zabezpieczeniem i wzmocnieniem fundamentów kościoła w Wawrzyszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Różańcowej w Gnojnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00486197
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00486197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-05 11:37
Lokalizacja
Gnojna, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d4a1695-96d0-4ac9-bff5-d7271328f44c
Identyfikator
7531840096
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486197 z dnia 2024-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odprowadzenie i zagospodarowanie wód opadowych wraz z zabezpieczeniem i wzmocnieniem fundamentów kościoła w Wawrzyszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Różańcowej w Gnojnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040072540

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gnojna

1.5.2.) Miejscowość: Gnojna

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 785442114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: parafiawawrzyszow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiazow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d4a1695-96d0-4ac9-bff5-d7271328f44c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Parafia

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odprowadzenie i zagospodarowanie wód opadowych wraz z zabezpieczeniem i wzmocnieniem fundamentów kościoła w Wawrzyszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d4a1695-96d0-4ac9-bff5-d7271328f44c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431713

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAW.271.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Odprowadzenie i zagospodarowanie wód opadowych wraz z zabezpieczeniem i wzmocnieniem fundamentów kościoła w Wawrzyszowie. Zakres zadania obejmuje między innymi:
1. uzyskanie wszelkich pozwoleń wymaganych decyzją Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 56/2024;
2. realizacja prac polegających m.in. na:
1) wykonaniu kanalizacji deszczowej w celu odprowadzenia wód opadowych
z dachów kościoła do studni chłonnej zlokalizowanej za murem zabytkowego cmentarza przykościelnego, znajdującego się na działce nr 126 obręb Wawrzyszów – zgodnie z dokumentacją projektową (uzgodnienia Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie zostaną udostępnione);
2) zabezpieczenie fundamentów kościoła filialnego pw. Matki Boskiej Loretańskiej w Wawrzyszowie – działka nr 126 obręb Wawrzyszów.
3) naprawie fragmentu muru oporowego wokół kościoła. Zgodnie z dokumentacją mur należy rozebrać i odbudować. Należy wykonać poszerzenie bramy wjazdowej od strony północnej. Naprawione fragmenty muru należy otynkować tynkiem wapiennym z wyłączeniem korony muru, czapki ceglane doczyścić, wyspoinować i zabezpieczyć przed czynnikami atmosferycznymi stosownymi preparatami impregnującymi. Prace należy wykonać zgodnie z opinią konserwatora zabytków.
Wszelkie prace należy wykonywać zgodnie z decyzją Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 56/2024 – Pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku.
Wykonawca zobowiązany jest do zawiadomienia Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o terminie rozpoczęcia i zakończenia prac zgodnie z decyzją nr 56/2024.
Wykonawca dokona odbioru częściowego zadania w zakresie wykonania kanalizacji deszczowej oraz zabezpieczenia fundamentów z udziałem przedstawiciela Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Wykonawca ma obowiązek powiadomić przedstawiciela zgodnie z decyzją 56/2024.
Wykonawca dokona odbioru końcowego z udziałem przedstawiciela Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Wykonawca ma obowiązek powiadomić przedstawiciela zgodnie z decyzją 56/2024.
Zamawiający udostępnia przedmiar robót z kosztorysu inwestorskiego, który stanowi jedynie funkcję pomocniczą, a nie obowiązującą do wyceny oferty przez Wykonawcę.
Zadanie dofinansowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków nr RPOZ/2022/6306/PolskiLad

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

We wskazanym terminie w SWZ na platformę ezamowienia.gov.pl wpłynęła 1 oferta wykonawcy "Ciepły dom" sp. z o.o.. Oferent wezwań do uzupełnień podmiotowych środków dowodowych w terminie do 28.08. 2024 r. nie przedłożył wymaganych dokumentów

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2024-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane