Dostawa warzyw pakowanych próżniowo, warzyw świeżych, owoców krajowych, cytrusowych i sezonowych na potrzeby Stołówek wojskowych będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964 w 2026 roku

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00550772
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00550772/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-24 11:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a75b89e0-a4b8-415f-a718-c5c3b5759c3f
Identyfikator
5242376036
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ziemniaki i produkty z ziemniakówPrzetworzone owoce i warzywaZiemniakiWarzywaKapustaBrokułyOwoce i orzechyBananyBrzoskwinieCytryny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00550772 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa warzyw pakowanych próżniowo, warzyw świeżych, owoców krajowych, cytrusowych i sezonowych na potrzeby Stołówek wojskowych
będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964 w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017172392

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. Leonarda Skierskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-650

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozjw3964@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozjw3964.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1199052

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa warzyw pakowanych próżniowo, warzyw świeżych, owoców krajowych, cytrusowych i sezonowych na potrzeby Stołówek wojskowych
będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964 w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a75b89e0-a4b8-415f-a718-c5c3b5759c3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00550772

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011005/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.16 Dostawa warzyw i owoców na potrzeby Stołówek wojskowych będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964 w 2026 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00491420

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 1 – ziemniaki i warzywa pakowane próżniowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 15310000-4 - Ziemniaki i produkty z ziemniaków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.5.) Wartość części: 109420,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 2 – ziemniaki i warzywa świeże

4.5.3.) Główny kod CPV: 03212100-1 - Ziemniaki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03221000-6 - Warzywa

03221410-3 - Kapusta

03221430-9 - Brokuły

4.5.5.) Wartość części: 136968,53 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 3 – owoce krajowe, cytrusowe i sezonowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 03222000-3 - Owoce i orzechy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03222111-4 - Banany

03222332-9 - Brzoskwinie

03222210-8 - Cytryny

4.5.5.) Wartość części: 35291,55 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na postawie art. 255 pkt 1 w związku z art. 226 ust. 1 pkt 5) Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie w części 1 – ziemniaki i warzywa pakowane próżniowo.
Zgodnie z art. 226 ust 1 pkt 5) Zamawiający odrzuca ofertę wykonawcy jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Odrzucenie oferty Wykonawcy zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) Ustawy.
Z uwagi na powyższą okoliczność, na podstawie art. 255 ust. 2 Ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie dla II części, gdyż „wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Odrzucenie oferty Wykonawcy zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) Ustawy.
art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) Ustawy, „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez
wykonawcę który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa
w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzający brak podstaw
wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka
dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń

2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy