Budowa drogi gminnej w miejscowości Nowe Bosewo oraz przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Pecyna
Gmina Długosiodło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00486220
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00486220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-05 11:43
- Lokalizacja
- Długosiodło, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f945d3df-2677-44d3-ac82-d9088d3807b0
- Identyfikator
- 7621918666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00486220 z dnia 2024-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w miejscowości Nowe Bosewo oraz przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Pecyna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650
1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.dlugosiodlo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej w miejscowości Nowe Bosewo oraz przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Pecyna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f945d3df-2677-44d3-ac82-d9088d3807b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041124/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa drogi gminnej w miejscowości Nowe Bosewo oraz przebudowa drogi gminnej w miejscowości Stara Pecyna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413506
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1669757,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi budowa i przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Długosiodło.
W ramach zadania wykonane zostaną 2 drogi:
I. Budowa drogi gminnej w miejscowości Nowe Bosewo
Zadanie swoim zakresem obejmuje:
• roboty przygotowawcze i pomiarowe,
• roboty ziemne,
• wykonanie podbudowy z mieszanki kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem o grubości warstwy po zagęszczeniu 18 cm – 4551,36 m2,
• nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 5 cm: 4615,42 m2,
• nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 4 cm: 4615,42 m2,
• nawierzchnię zjazdów indywidualnych z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna asfaltowa o gr. 5 cm: 154,32 m2,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości warstwy 20 cm po zagęszczeniu: 1468,91 m2,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na zjazdach indywidualnych o grubości warstwy 20 cm po zagęszczeniu: 63,96 m2,
• regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych – 14 szt.
• oznakowanie drogi.
II. Przebudowa drogi gminnej nr 440203W w miejscowości Stara Pecyna
Zadanie swoim zakresem obejmuje:
• roboty pomiarowe: 781 mb,
• roboty ziemne,
• wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, gr. warstwy 20 cm: 1197,71 m2,
• nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca asfaltowa o gr. 4 cm: 3598,485 m2,
• nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna asfaltowa o gr. 3 cm: 3520,34 m2,
• nawierzchnię zjazdów indywidualnych z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca asfaltowa o gr. 4 cm: 270,65 m2,
• nawierzchnię zjazdów indywidualnych z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna asfaltowa o gr. 3 cm: 260,24 m2,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości warstwy 15 cm po zagęszczeniu: 1027,89 m2,
• wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na zjazdach indywidualnych o grubości warstwy 15 cm po zagęszczeniu: 104,54 m2,
• regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych – 8 szt.
• przestawienie istniejącego hydrantu – 3 kpl.
• oznakowanie drogi.
2) Zamawiający wymaga aby oferta obejmowała wszystkie roboty konieczne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia. W zakresie rzeczowym należy ująć wszystkie roboty niezbędne do zrealizowania zamówienia wynikające z Przedmiaru robót jak również w nim nie ujęte, niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1676470,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2109925,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1676470,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366383470
7.3.3) Ulica: Zygmunta Modzelewskiego 35/42
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-679
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1676470,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |