Dostawa sprzętu komputerowego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00551270
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00551270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-24 12:45
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fab24a31-ced9-4326-9993-9ce59286ec94
Identyfikator
7251105668
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt wideokonferencyjnyMonitory ekranoweRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweSprzęt związany z komputeramiUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceKomputery przenośneUrządzenia komputerowe

Wykonawcy

1 przyznane

AVMK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL · lot 2
181 434,84 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00551270 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7251105668

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Proletariacka 2/6

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 93-569

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lodz.wiw@wetgiw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiw.bip.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wiw-lodz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność administracji publicznej w zakresie bezpieczeństwa żywności, pasz, utylizacji, nadzoru farmaceutycznego, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zwierząt oraz w zakresie wykonywania badań lab.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fab24a31-ced9-4326-9993-9ce59286ec94

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00138693/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa sprzętu komputerowego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00491862

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIW-Adm-zpz.272.1.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 210490,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 System wideokonferencyjny. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zał. 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.) Wartość części: 16170,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 Zasilacze UPS. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zał. 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.5.) Wartość części: 11400,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 Laptopy. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zał. 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 182920,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu na części: 1 SYSTEM WIDEOKONFERENCYJNY oraz 2 ZASILACZE UPS, wpłynęła tylko jedna oferta – Wykonawcy "AVERNET" S.C. TOMASZ KAWECKI, ADAM KAWECKI ul. H. Wieniawskiego 62, 93-564 Łódź, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 PZP- treść oferty jest niezgodna z przepisami ustawy
w związku z art. 63 ust. 2 PZP- w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Uzasadnienie faktyczne:
Wykonawca "AVERNET" S.C. TOMASZ KAWECKI, ADAM KAWECKI,
ul. H. Wieniawskiego 62, 93-564 Łódź złożył ofertę na części: 1 System wideokonferencyjny, 2 Zasilacze UPS oraz 3 Laptopy. Wykonawca złożył ofertę w formie skanu dokumentów papierowych, bez złożenia podpisu w formie przewidzianej w art. 63 ust. 2 PZP. W związku
z powyższym oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 PZP. W przedmiotowym postępowaniu na część 1 i 2 nie wpłynęło więcej ofert. Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 PZP unieważnia postępowanie w zakresie części 1 i 2.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu na części: 1 SYSTEM WIDEOKONFERENCYJNY oraz 2 ZASILACZE UPS, wpłynęła tylko jedna oferta – Wykonawcy "AVERNET" S.C. TOMASZ KAWECKI, ADAM KAWECKI ul. H. Wieniawskiego 62, 93-564 Łódź, która podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 PZP- treść oferty jest niezgodna z przepisami ustawy
w związku z art. 63 ust. 2 PZP- w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Uzasadnienie faktyczne:
Wykonawca "AVERNET" S.C. TOMASZ KAWECKI, ADAM KAWECKI,
ul. H. Wieniawskiego 62, 93-564 Łódź złożył ofertę na części: 1 System wideokonferencyjny, 2 Zasilacze UPS oraz 3 Laptopy. Wykonawca złożył ofertę w formie skanu dokumentów papierowych, bez złożenia podpisu w formie przewidzianej w art. 63 ust. 2 PZP. W związku
z powyższym oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 PZP. W przedmiotowym postępowaniu na część 1 i 2 nie wpłynęło więcej ofert. Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2 PZP unieważnia postępowanie w zakresie części 1 i 2.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181803,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193725,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181434,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVMK sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7831877703

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181434,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-28
2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy