Dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem

POWIAT ŁĘCZYŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00551351
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00551351/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-24 12:57
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b79d7e93-adf6-4f19-8dc2-3c04a8ab54cb
Identyfikator
5050017732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
181 978,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00551351 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁĘCZYŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 95A

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 825677074

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@podglebokie-mow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatleczynski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_leczna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b79d7e93-adf6-4f19-8dc2-3c04a8ab54cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551351

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050186/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00492004

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRP.272.4.51.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 181544,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego lekkiego przeznaczonego do celów grzewczych dla Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem, Podgłębokie 1A, 21-070 Cyców, spełniającego wymagania normy PN-C- 96024:2011 dla gatunku L-1, według rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w ilości szacunkowej 55 000 litrów.
Punkt poboru: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem, Podgłębokie 1A, 21-070 Cyców.
Minimalne parametry oleju w temperaturze referencyjnej:
• wartość opałowa nie niższa niż – 42,6 MJ/kg
• gęstość w temperaturze 15ºC nie wyższa niż – 860,0 kg/m³
• lepkość kinematyczna w temperaturze 20ºC nie większa niż – 6,00mm²/s,
• temperatura zapłonu nie niższa niż – 56ºC
• temperatura płynięcia nie wyższa niż – (-20ºC)
• pozostałość po spopieleniu max 0,01% (m/m)
• zawartość siarki nie więcej niż 0,10% (m/m)
• zawartość wody nie większa niż 200 mg/kg
• barwa czerwona
Dostawy będą odbywać się sukcesywnie w ciągu 2 dni roboczych i ilościach zgodnych z potrzebami Zamawiającego w jednorazowych dostawach po ok. 5000 litrów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181978,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187390,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181978,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Term-Oil Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181978,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy