Dostawa autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla gm. Kaźmierz

Gmina Kaźmierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00552289
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00552289/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-24 15:16
Lokalizacja
Kaźmierz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ba7d59b-1d92-4a06-9ce7-4f265fec3879
Identyfikator
7872076443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokary

Wykonawcy

1 przyznane

MMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRedzikowo, PL · lot 0
784 740 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00552289 z dnia 2025-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa autobusu do przewozu osób
niepełnosprawnych dla gm. Kaźmierz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kaźmierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258313

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szamotulska 20

1.5.2.) Miejscowość: Kaźmierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-530

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowakm@kazmierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazmierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kazmierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa autobusu do przewozu osób
niepełnosprawnych dla gm. Kaźmierz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ba7d59b-1d92-4a06-9ce7-4f265fec3879

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00552289

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002162/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla gm. Kaźmierz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00480965

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NI.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 609000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego autobusu – minimum 30 miejsc siedzących + 1 kierowca w tym zamiennie 1 wózek inwalidzki (po zdemontowaniu foteli), 2 miejsca stojące, z przebiegiem nie większym niż 5.000 km, rok produkcji 2025, bezwypadkowego do przewozu osób z niepełnosprawnościami dla Gminy Kaźmierz z dostawą do siedziby zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt IV SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 784740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 784740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MMI Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393171078

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 16

7.3.4) Miejscowość: Redzikowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 784740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy