Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II”

Powiat Kościerski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00552810
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00552810/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-25 08:09
Lokalizacja
Kościerzyna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb72dddc-680d-4ca4-82ec-bf818b69d52a
Identyfikator
5911569055
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweUrządzenia drukujące i graficzne

Wykonawcy

3 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00552810 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kościerski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3-go Maja 9C, 83-400 Kościerzyna

1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.grosz@powiatkoscierski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.e-bip.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_koscierzyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb72dddc-680d-4ca4-82ec-bf818b69d52a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00552810

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030647/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa sprzętu komputerowego do wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektu „Nowoczesna Edukacja zawodowa w Sercu Kaszub II”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach projektu Nowoczesna Edukacja Zawodowa w Sercu Kaszub II, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego + w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Działanie 5.8. Edukacja Ogólna i zawodowa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401629

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 392254,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Dostawa sprzętu dla branży teleinformatycznej w PZS Nr 1

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 306887,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Dostawa sprzętu dla branży teleinformatycznej w PZS Nr 2

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 112173,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych dla PZS Nr 1

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.) Wartość części: 3267,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wobec uchylania się w/w Wykonawców od zawarcia umów oraz niemożności dokonania przez
Zamawiającego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców, w myśl art. 263 ustawy Pzp – z uwagi na brak pozostałych ofert zarówno co do części 1 i 2 zamówienia, Zamawiający Powiat Kościerski działając na podstawie art. 255 pkt 7 w zw. z art. 259 i art. 263 ustawy Pzp unieważnia postępowanie w części 1 zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wobec uchylania się w/w Wykonawców od zawarcia umów oraz niemożności dokonania przez
Zamawiającego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców, w myśl art. 263 ustawy Pzp – z uwagi na brak pozostałych ofert zarówno co do części 1 i 2 zamówienia, Zamawiający Powiat Kościerski działając na podstawie art. 255 pkt 7 w zw. z art. 259 i art. 263 ustawy Pzp unieważnia postępowanie w części 2 zamówienia

2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy