Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynków adm. przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Cmentarza Komunalnego przy ul. Ks. Jakuba Kamieńskiego i przy ul. Elii Marchettiego w Chrzanowie.

MIEJSKI ZARZĄD ZASOBÓW KOMUNALNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00553883
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00553883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-25 11:31
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-074d10ba-4576-4ec7-89e5-29e2e71d410b
Identyfikator
6282133889
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przesył energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

TAURON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
193 381,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00553883 z dnia 2025-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynków adm. przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Cmentarza Komunalnego przy ul. Ks. Jakuba Kamieńskiego i przy ul. Elii Marchettiego w Chrzanowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD ZASOBÓW KOMUNALNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120288979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Garncarska 4

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzzk-zp@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzzk.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie budynkami oraz lokalami mieszkalnymi i użytkowymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Chrzanów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynków adm. przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Cmentarza Komunalnego przy ul. Ks. Jakuba Kamieńskiego i przy ul. Elii Marchettiego w Chrzanowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-074d10ba-4576-4ec7-89e5-29e2e71d410b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00553883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036358/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Dystrybucja energii elektrycznej do budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Cmentarza Komunalnego przy ul. Ks. Jakuba Kamieńskiego i przy ul. Elii Marchettiego w Chrzanów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305 ust.1 w związku z Art.214 ust. 1 pkt 1a ustawy Pzp- zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku , gdy dostawy mogą być świadczone przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.

Dystrybucja energii elektrycznej może zostać zrealizowana jedynie przez jednego Wykonawcę ze względu na to, firma Tauron Dystrybucja jest firmą, która zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki pełni funkcje Operatora Systemu Dystrybucyjnego Elektroenergetycznego i posiadają koncesję na dystrybucję energii elektrycznej. Dostarczają prąd do odbiorców na terenie województw: małopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, częściowo: świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz łódzkiego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/5/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 157220,63

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynków administrowanych przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Cmentarza Komunalnego przy ul. Ks. Jakuba Kamieńskiego i przy ul. Elii Marchettiego w Chrzanowie.
Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej wraz z prognozowaną ilością zużycia dla każdego punktu zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia.
Szacowana ilość zużycia prądu w roku 2026 dla wszystkich punktów wynosi około 204 050 MWh i ma charakter orientacyjny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tauron Dystrybucja S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110202860

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193381,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi